Як зміцнити здоров'я.

Всі ми хочемо мати залізне здоров'я, або, принаймні, хворіти якомога рідше. Сучасний ритм життя диктує нам свої умови, нормальний відпочинок і харчування відходять на задній план, в боротьбі за дорогоцінні хвилини нашого часу ми жертвуємо всім, що представляє меншу цінність зараз, і нерідко жертвуємо своїм власним здоров'ям.
Вам знадобиться
  • -абонемент в спортзал
  • -вітаміни
Інструкція
1
Харчуйтеся правильно. Забудьте про їжу швидкого приготування, готуйте якнайчастіше будинку або вибирайте заклади, в яких готують хорошу, поживну й здорову кухню. Пам'ятайте про калорії, урежьте жирне і солодке, вживайте в їжу якомога більше крохмалю і клітковини.
2
Виділіть два-три дні на тиждень на виконання фізичних вправ. Зовсім необов'язково ходити в спортзал тільки за тим, щоб нарощувати м'язи - для нормального м'язового тонусу достатньо поєднувати силове навантаження з аеробного. Робіть вправи на всі групи м'язів, спрямовані на витривалість, і поєднуйте їх з кардіотренуваннями.
3
Вживайте в їжу фрукти і овочі якнайчастіше. У тому випадку, якщо ви забуваєте про це постійно або не можете собі цього дозволити, вживайте вітаміни, спрямовані на комплексне постачання організму всім необхідним. Бажано пити вітаміни, які потрібно приймати вранці і ввечері.
4
Висипайтесь якнайчастіше. Мінімальний сон повинен становити не менше восьми, але і не більше дев'яти годин. Дотримуйтеся режиму сну і намагайтеся його не порушувати навіть у вихідні. Оптимальний час сну - з десяти-одинадцяти годин вечора до сьомої-восьмої години ранку.
Відео по темі
 http://www.youtube.com/watch?v=8RDmd9Y6uEM
Зверніть увагу
Не допускайте зміщення режиму харчування і сну!
Корисна порада
Дотримуйтесь розумну середину при виконанні вправ.