Як видавити прищ.

Тиснути прищі не рекомендується. Але якщо ви все ж зважилися його видавити, то робити це потрібно дуже обережно. Неправильно видавлений прищ може викликати інфекцію і спровокувати появу великої кількості прищів. Якщо видавити прищ і пошкодити шкіру, то можуть утворитися некрасиві рубці, від яких буде достатньо складно позбутися.
Вам знадобиться
  • - гаряча пара
  • - ватяні диски
  • - ватяні палички
  • - спирт
  • - йод
Інструкція
1
Перед тим як тиснути прищ, шкіру бажано потримати над гарячою парою. Вона стане м'якше, а прищ видавиться легше.
2
Потрібно просочити ватний диск спиртом і протерти те місце де розташований прищ.Аккуратно за допомогою двох пальців почати тиснути прищ. Якщо процедура занадто болюча, то це означає, що прищ ще не дозрів, і її слід відкласти на потім. В цьому випадку відмінно допомагає йод. Потрібно ватяну паличку вмочити в йод і потримати на місці прища кілька хвилин. Можливо, прищ пройде сам, і тиснути його вже не доведеться.
3
Якщо прищ вдало видавлений, то потрібно продезінфікувати рану. Для цього підійде медичний спирт. Потрібно змочити в ньому ватний диск і потримати на місці видавленого прища. Можливо, ви відчуєте легке пощипування, яке повинне поступово зменшуватися.
4
Процес загоєння ранки відбувається по-різному. Якщо прищ був видавлений не повністю, то можлива поява гною. В цьому випадку можна або повторити процедуру, або просто змастити прищ йодом.Еслі прищ видавлений повністю, то утворюється суха скориночка, яку не можна зривати. Вона повинна відпасти сама. Відходить корочка на другий-третій день.
5
Для того, щоб уникнути появи прищів, потрібно вмиватися два рази на день і використовувати спеціальні тонізуючі засоби, після яких наносити на шкіру обличчя крем.
Зверніть увагу
Ніколи не чіпайте червоні запалені прищі; обов'язково видавіть прищ до кінця. Якщо цього не зробити, на наступний день він стане в 2-3 рази більше; видавивши вугор, припечіть це місце спиртовмісних лосьйоном.
Корисна порада
Перш ніж розповісти про те, як видавити прищ самостійно, хотілося б попередити вас про можливі наслідки. При видавлюванні прища існує висока ймовірність внесення в ранку інфекції. Крім цього при видавлюванні прища можна досить сильно травмувати шкіру, в результаті чого на місці видавленого прища надалі утворюється помітний рубець.
З прищами стикався кожен хоча б раз у житті. Вони з'являються в самому непотрібному місці і в самий невідповідний час. Тиснути або не тиснути - ось в чому питання? Косметологи цього робити категорично не рекомендують через ймовірність утворення на цьому місці шраму. Якщо ви все ж вирішили видаляти прищ, то він повинен бути дозрілий, з добре видимою білою голівкою. Для видалення прища потрібно здійснити нескладну процедуру.
Інструкція
1
Вимити руки, щоб інфекція з них не потрапила в ранку.
2
Приготувати дезінфікуючий матеріал. Буде потрібно вата (ватяні диски або ватні палички) і дезінфікуючий розчин (спирт, перекис водню, хлоргексидин, спиртова настойка трав або одеколон).
3
Протерти шкіру навколо прища і сам прищ ватним диском, змоченим у спирті.
4
Натиснути на шкіру навколо прища з двох сторін пальцями по напрямку до прищі. Тиснути доти, поки не перестане виходити вміст ранки: гній, кров або сукровиця.
5
Протерти ранку новим ватним диском, змоченим у спирті. Можна навіть залишити на час маленьку спиртову примочку на ранці.
6
Вимити руки.
7
Ні в якому разі не видаляти з особи утворену на місці ранки корочку до її самостійного відсипання. Ця корочка допомагає формуватися з'єднувальним тканинам, щоб не виник рубец.Помніте, що основна проблема прищів не зовнішня, а внутрішня. Якщо вони стали вас турбувати, постарайтеся звернутися до фахівців - косметологів або лікарів-дерматологів.