Як почистити головку струменевого принтера. Як прочистити принтер canon.

Якщо у вас струменевий принтер, то через певний час ви могли помітити, що якість друку погіршився. З'явилися смуги на аркушах, десь виникли розмитості. Особливо це актуально, коли ви тривалий час не користувалися принтером і чорнило на друкуючій голівці могли просто засохнути. Також проблема може з'явиться після використання неоригінального картриджа. У цьому випадку потрібна звичайна очищення друкуючої головки.
Вам знадобиться
  • - спеціальні вологі серветки або чистячі засоби.
Інструкція
1
Першим ділом вам потрібно отримати доступ до друкуючої голівки принтера . Увімкніть пристрій. Після цього відкрийте кришку принтера . Через кілька секунд каретка з друкуючої головкою почне рухатися і зупиниться приблизно посередині.
2
Залежно від моделі принтера , вилучатись друкуюча головка може по-різному. Більш детальну інформацію ви можете дізнатися з інструкції до вашої моделі друкувального пристрою. Приміром, на багатьох моделях принтерів компанії Canon для того, щоб витягти друкувальну головку, потрібно всього лише опустити фіксуючий важіль вниз.
3
Після того як ви від'єднайте друкувальну головку, можна приступати безпосередньо до її чищення. Для цього можна використовувати різні матеріали, наприклад, взяти суху серветку і побризкати на неї миючим засобом або застосувати спеціальні вологі серветки, які можна придбати в будь-якому комп'ютерному салоні. Також у продажу є спеціальні чистячі засоби, призначені для очищення друкуючих головок. До таких чистячих засобів, в основному, йдуть інструкції. Вам акуратно потрібно стерти чорнило з усіх мікросхем і корпусу друкуючої головки.
4
Після очищення від чорнило для закріплення ефекту можна промити друкувальну головку в дистильованої води. Але потрібно стежити, щоб вода не стосувалася контактів. Також не слід використовувати для її очищення етиловий спирт. Після того як друкуюча головка буде очищена, її потрібно просушити, перш ніж встановлювати в принтер.
5
Після всіх процедур вставте друкувальну головку в принтер. Далі рекомендується перевірити якість друку. Зробити це можна за допомогою програмного забезпечення принтера , яке має бути на диску в комплекті до пристрою. У це програмне забезпечення входять всі необхідні тести для визначення якості друку. Якщо у вас немає такої програми, то її можна знайти в інтернеті.
Якщо принтер друкує некоректно, найімовірніше, він вимагає діагностики і ремонту. Часто причиною порушень в роботі принтер а стає його забрудненість, і в цьому випадку ви можете спробувати самостійно очистити внутрішні поверхні принтер а для поліпшення його працездатності.
Інструкція
1
Не використовуйте вогненебезпечні засоби для чищення та аерозолі в процесі очищення принтер а. Якщо тонер з картриджа потрапив на одяг, зніміть його сухою тканиною і виперіть одяг у холодній воді.
2
Щоб уникнути опіків, не торкайтеся до вузла термозакрепленія тонера і областям навколо нього. Якщо тонер розсипався - не допускайте його потрапляння в дихальні шляхи.
3
Перед початком очищення обесточьте принтер і зніміть з нього кришку. Сухою м'якою тканиною протріть від пилу і бруду приймальний ролик для паперу, намагаючись не пошкодити механізм.
4
Не тисніть на приймальний та реєстраційний ролики - протирайте акуратно. Потім акуратно очистіть тією ж тканиною напрямні транспортного ролика і його вузол. Для того, щоб запобігти в подальшому плями на папері і її застрягання, очистіть тканиною вихідний ролик.
5
Відкрийте верхню кришку, щоб витягти з принтер а картридж. Від'єднайте кріплення і акуратно витягніть картридж назовні, не торкаючись контактів і не допускаючи тривалого перебування картриджа на яскравому світлі.
6
Очистіть м'якою сухою тканиною поверхню корпусу картриджа, не використовуючи аерозолів і летючих розчинників. Очистіть поверхню заряджаючого ролика і помістіть його назад в картридж, після чого встановіть картридж на своє місце всередині принтер а і закріпіть фіксаторами.
7
Пилозахисні скла блоку лазера протріть м'яким ватним тампоном, також не використовуючи рідин. Після очищення закрийте всі кришки принтер а і перевірте якість друку, підключивши його до комп'ютера.