Як перевести міліметр в метри кубічні.

У міжнародній системі одиниць СІ, найбільш широко використовуваної сьогодні, метр входить в «основну» групу і закріплений за вимірами параметрів довжини, тобто розмірів предметів або відстаней в одному напрямку. Об'ємні характеристики тих же самих предметів визначаються в таких же одиницях, але вимірюються в трьох напрямках. Цей тривимірний варіант метра називається метром кубічним, а похідними від нього одиницями є кубічні дециметри, сантиметри, міліметри і ін.
Інструкція
1
Визначте коефіцієнт для перерахунку виміряних в міліметрах розмірів в кубічні метри . Уявіть кубометр складеним з міліметрових кубиків. У кожному ряду таких кубиків повинно бути рівно тисяча (сто сантиметрів по десять міліметрів в кожному) - це довжина кубометра. В ширину треба вибудувати тисячу таких рядів, тобто 1000 * 1000 = 1000000 (мільйон) міліметрових кубиків. І в висоту теж буде потрібна тисяча шарів по мільйону кубиків у кожному. Всього в одному кубометрі поміщатиметься мільярд (1000000 * 1000 = 1000000000) кубічних міліметрів - це і є коефіцієнт перерахунку. Для стислості цю цифру часто записують як 10 в дев'ятому ступені (10?).
2
Делите виміряний в кубічних міліметрах обсяг на мільярд, щоб дізнатися еквівалент цього значення в кубометрах. Наприклад, величині 1520мм? відповідатиме 0,00000152м?.
3
Для практичних обчислень на папері або в розумі просто переносите у вихідному числі десяткову кому на дев'ять розрядів вліво. Можна довірити цю операцію і калькулятору. Наприклад, тому, що встановлюється в комп'ютер разом з операційною системою Windows. Для його запуску натисніть будь-яку з двох кнопок Win (щоб розкрити головне меню ОС), потім перейдіть в папку "Всі програми", знайдіть там підрозділ «Службові» і виберіть у ньому пункт «Калькулятор».
4
В останніх версіях цієї програми є вбудований конвертере одиниць - він відкривається у додатковій панелі після натискання клавіш Ctrl + U. Однак кубічних міліметрів в списку конвертованих одиниць немає, тому вам потрібно або самостійно перетворити ці одиниці в кубічні санти метри , а потім скористатися конвертером, або, ігноруючи конвертер, просто розділити вихідне значення на мільярд.