Як займатися правильно спортом.

З приходом весни бажання бути красивою, привабливою, бажаною і чарівною, як водиться, загострюється неймовірно. Тому фітнес в цей час року особливо популярний.
Інструкція
1
Але, працюючи над здобуттям жаданої стрункості за допомогою фізичних вправ, мало хто піклується про правильне харчування. І дарма: адже організм в цей період часу потребує особливої підтримки.
2
Головне, про що слід пам'ятати, складаючи своє меню на період посилених тренувань - харчування має бути якомога більш різноманітним. А це значить, їсти можна все, чого тільки вимагає ваша душа. Не варто позбавляти себе радості куштувати той чи інший продукт тільки тому, що його вважають «шкідливим для фігури». Адже посилаючи в наш мозок сигнал про те, що йому хочеться рибки, горішків, сиру або бананів, організм дає зрозуміти, що йому не вистачає тих мікроелементів і вітамінів, які в цих продуктах містяться. А нестача ця, природно, позначиться на вашому самопочутті.
3
Тут цілком доречне запитання: як це можна, ні в чому собі не відмовляючи, не набрати ті зайві кілограми, від яких і намагаємося позбутися, відвідуючи зал для тренувань? Відповідь настільки ж банальна: виконуйте міру. Їжте частіше, але потрошку. Після їжі у вас не повинно бути відчуття переповненого шлунка. Буде правильним, якщо протягом дня ви сядете за стіл 4 - 5 разів замість 2 або 3, але за поживністю кожна трапеза не повинна перевищувати 200-300 калорій.
4
Вирушати в фітнес-клуб на голодний шлунок також не варто. Але їсти треба не перед самою тренуванням, а години за півтора-два до її початку. В раціоні при цьому повинні бути продукти, в яких багато білка або простих вуглеводів - користь і інтенсивність тренувань при цьому підвищаться. Відразу після тренування, коли стомлений організм вимагає відшкодування витрачених калорій, також не слід накидатися на їжу - краще випийте води. Прийом їжі можливий не раніше ніж через півгодини після закінчення занять. Воду, до речі, можна вживати в будь-якій кількості і під час занять.
5
Сирі овочі, фрукти, зелень, соки - все це повинно бути на вашому столі обов'язково, а особливо в період тренувань. І пам'ятайте, що ваш наймудріший порадник - ваш дорогоцінний організм. Слухайте його уважно, і будете у виграші - це точно.
Зверніть увагу
Дуже важливий момент: у жодному разі не відмовляєте собі у сніданку. Тим самим ви дозволите обмінним процесам сповільнитися, а це веде до відкладання зайвого жиру на боках.