Як лікувати бурсит колінного суглоба.

Що таке бурсит? Згідно загальноприйнятої медичної термінології, якщо найменування хвороби закінчується на «іт», це означає - «запалення». Отже, «бурсит» - запалення бурси - «мішечка», заповненого рідиною. Його призначення - знижувати тертя між тканинами організму. Найбільші бурси локалізуються близько головних суглобів: кульшових, колінних, ліктьових, плечових. Іноді запалення може бути ініційовано хвороботворними мікроорганізмами. Як лікувати бурсит колінного суглоба?
Інструкція
1
Біля колінного суглоба людини локалізовано три бурси - над колінної чашечкою, під колінної чашечкою і на внутрішній стороні коліна. Травма або проникнення інфекції може спровокувати запалення будь-який з них. Лікування залежить насамперед від типу бурсит а - асептичний він чи септичний. Визначити це може лікар після проведеного обстеження.
2
При асептичному бурсит е рекомендується поєднання холодних компресів з медикаментозною терапією (прийом знеболюючих і протизапальних ліків). За призначенням лікаря, можете робити ін'єкції кортикостероїдів безпосередньо в бурсу. Хворому коліну забезпечте максимальний спокій.
3
В окремих випадках, якщо в запаленої бурсі скупчується багато рідини, її видаляють через голку шприца. Для цієї процедури пацієнта необхідно доставити в медичний заклад. Рідина обов'язково слід відправити в лабораторію, щоб перевірити, чи не містяться в ній хвороботворні мікроорганізми.
4
Якщо ж бурсит має септическую природу, то вам доведеться приймати антибіотики. У разі важкого перебігу хвороби їх вводять внутрішньовенно. Часто доводиться вдаватися до видалення рідини з бурси (хірургічний дренаж). В окремих, особливо важких випадках, необхідна операція з видалення запаленої області.
Відео по темі
 http://www.youtube.com/watch?v=5r4oNeJtkQc
Корисна порада
надколенную бурса уражається, головним чином, в результаті тривалого стояння в незручній позі на колінах (тому цей бурсит носить неофіційну назву «коліно покрівельника»). Подколенная, як правило, - в результаті травм, отриманих при стрибках (звідси й назва - «коліно стрибуна»). Ну, а якщо запалюється бурса на внутрішній стороні коліна, це неофіційно називається «гусячий бурсит». Їм страждають, як правило, люди з надмірною вагою.