Як лікувати мікробну екзему.

Мікробна екзема - це запальне захворювання шкіри, що виникає навколо пошкоджень: ран, трофічних виразок, подряпин і т.д., при попаданні в них інфекції. Її характерні ознаки: почервоніння, освіта уражених ділянок (ерозій), часто «мокли», висипання пухирців. Також виникає свербіж, часом дуже сильний. Вогнища запалення мають схильність до розростання. Як же лікувати мікробну екзему?
Інструкція
1
Насамперед, не займайтеся самолікуванням. Краще зверніться до кваліфікованого лікаря-дерматолога, який проведе комплексне обстеження і призначить лікування. Як правило, воно полягає в прийомі антигістамінних (для зняття свербіння) препаратів та антибіотиків (у вигляді мазей). Призначення антибіотиків - знищити хвороботворні мікроорганізми, що викликали екзему . Однак їх не слід застосовувати при грибкових інфекціях. У цих випадках, необхідно приймати протигрибкові препарати.
2
На період лікування уникайте програвав тіла, і особливо його пошкодженої ділянки. Прийом ванн (а в окремих випадках, і душа) не допускається. Тим не менш, в окремих випадках, за призначенням лікаря, можете приймати теплі ванни з відваром ромашки або дубової кори.
3
висипати бульбашки регулярно змащуйте фукорцином (інша назва - рідина Кастеллани) або іншим аналогічним барвником.
4
Велику роль відіграє правильне харчування. На період лікування повністю виключіть такі продукти, як цитрусові, екзотичні фрукти, шоколад. Максимально обмежте споживання алкоголю, копченостей, солінь, маринадів, солодощів. Слід вводити в раціон більше молочних продуктів, каш, овочів, вареного нежирного м'яса.
5
За призначенням лікаря, можете поїхати на курорт, що спеціалізується на лікуванні таких хвороб. Особливо ефективний в цьому плані регіон Мертвого моря (Ізраїль, Йорданія).
6
Приділіть особливу увагу здоровому способу життя і загартовування, оскільки будь-яке захворювання здатне спровокувати загострення мікробної екземи. Також постарайтеся уникати хвилювань, стресів, конфліктних ситуацій, - все це також є ефективним провокуючим фактором.
Відео по темі
 http://www.youtube.com/watch?v=IC5n-X2qq3k
Корисна порада
Різновид мікробної екземи - «бляшечная» екзема. При ній вогнища ураження мають круглу форму діаметром до 3-х см. Поверхня вогнищ «мокнуча», часто утворюються відшаровуються плівки.