Як накачати м'язи без жиру.

Набір м'язової маси супроводжується зростанням не лише москалів, а й жирового прошарку. Це відбувається внаслідок посиленого харчування і тренувань. Існує декілька простих рекомендацій, які потрібно застосовувати, щоб отримати сухі м'язи без жиру.
Вам знадобиться
  • - спортивна форма;
  • - новий раціон;
  • - спортивне харчування;
  • - тренажерний зал.
Інструкція
1
Тренуйтеся три рази на тиждень з обтяженням. Для набору сухої м'язової маси без жирових відкладень слід займатися з околопредельной вагами на снарядах. Це дозволить набирати масу, а також збільшувати силові показники та обсяги м'язів. Візьміть собі за правило додавати до штанги по 1-2 кг щотижня. Як тільки ви досягнете максимальних ваг, поверніться до початкових показниками і додайте до них 5 кг. Далі просто повторіть цей цикл.
2
Слідкуйте за добовим раціоном. Пам'ятайте про те, що накопиченню жирового прошарку сприяє вживання таких повільних вуглеводів, як каші, білий хліб, борошняні вироби. Намагайтеся завжди шукати їм заміну під час тренувального процесу. Багато клітковини і вуглеводів міститься в пластівцях, меді, гречці з молоком. Споживайте більше фруктів, овочів і вареного коричневого рису. Також отримуйте частина раціону з рідин: протеїн, гейнер або креатин. Розводите порошкову суміш з молоком і пийте між прийомами їжі і після тренування.
3
Пийте трохи менше вологи, ніж зазвичай. Для середньостатистичного атлета нормою споживання чистої води в день є 1.5-2 літра. Частина води не покине тіло і затримається в порах, що може стати причиною появи жиру. Тому на час потрібно скоротити норму до 1 літра. Найбільше варто випивати до і під час тренування. Пам'ятайте, що не варто багато пити перед сном.
4
Увімкніть кардіонагрузку до основного тренінгу з залізом. Перед тим як почати працювати зі штангою, покрутіть педалі велотренажера протягом 10 хвилин. Це допоможе спалити зайві калорії, а також розігріє тіло перед майбутньою навантаженням. Якщо такого тренажера в залі немає, просто пострибайте на скакалці.
5
Бігайте кроси 2-3 рази на тиждень. Кардиотренировка поза залою - прекрасне доповнення до тренувань з обтяженням. Почніть з 10 хвилинних пробіжок вранці, поступово збільшуючи дистанцію кросу. Ваше серце буде працювати набагато краще. До того ж така активність запобіжить появі жиру в області стегон і живота.