Як вибрати подарунок мамі.

Купити подарунок мамі - здавалося б, що може бути простіше? Але для більшості дітей, незалежно від віку, мами - «закриті книги», і купити подарунок, якій міг би їх дійсно порадувати, складно. А на пряме запитання «що тобі подарувати» багато ухильно відповідають, що головне - увага.
Інструкція
1
Звертайте увагу на те, як ваша мама реагує на ту чи іншу рекламу, картинки і статті в глянцевих журналах, покупки, здійснені подругами, колегами, сусідками і т.д. Навіть таємні бажання підчас дають про себе знати.
2
Якщо не знаєте напевно, чим догодити мамі, подаруйте вишуканий і стильний аксесуар: шовковий шарф, рукавички, прикраси (краще віддати перевагу класики, а також уникати синтетичних незграбних каменів).
3
Небажано дарувати кухонне начиння. Врахуйте, проте, що придбання великої побутової техніки, значно полегшує ведення домашнього господарства - це майже завжди потрапляння «в десятку».
4
Проте краще відволікти мам від побуту і повсякденної рутини і подарувати що-небудь приємне, наприклад, абонемент в СПА, подарунковий сертифікат або ж подарункову карту в парфумерний магазин. День в салоні краси - також чудовий варіант. Час від часу улюбленим мамам потрібно повністю переключатися на себе і відчувати себе в центрі уваги.
5
Влаштуйте вашій мамі похід у ресторан або затишне кафе. Якщо ви відведете її в місце, де вона ніколи не була - це додатковий плюс, у вас вийде неймовірно приємний сюрприз.
6
Подаруйте мамі пару квитків в театр чи на концерт улюбленого виконавця. Подбайте про транспорт, якщо вона буде повертатися одна: підвезіть самі або замовте таксі.
7
Розкішним подарунком стане уїк-енд в санаторії або будинку відпочинку де-небудь на природі. А ще краще - путівка на курорт, якщо є кошти і можливість.
8
Не даруйте чергових подарунків начебто банальною коробки цукерок або гуртки! Мами дійсно раді будь-якому прояву турботи і уваги з боку улюблених чад, але чергові подарунки розпізнаються завжди і завжди засмучують. Подбайте про оформлення: упакуйте ваш презент зі смаком.
9
Не даруйте мамі алкоголь, косметику та парфумерію (за очі такі речі купувати в принципі не можна), гелі для душу, нижня білизна і кухонне начиння.