Як зберігати ордена. планшети для зберігання орденів і медалей.

Ордени та медалі - це не тільки свідчення ваших досягнень, подвигів і заслуг. Насамперед, це ще й пам'ять про часи минулих. Особливо якщо вони належали вашим предкам. І пам'ять цю потрібно дбайливо зберігати.
Інструкція
1
Придбайте в магазині один або кілька планшетів, в залежності від кількості та розмірів медалей та орденів. Крім того, їх можна виготовити на замовлення. Планшети найбільш зручні для збереження медалей та орденів. Вони дозволяють красиво розкласти ваші нагороди, покращуючи презентабельність, а також захищають від пилу і зовнішніх впливів. Планшети можуть бути як горизонтальні, так і вертикальні. Скло у планшета можна обклеїти тонировочной плівкою, що приховає ордена від прямих сонячних променів.
2
Планшет для зберігання орденів і медалей виготовляється з двох рамок, скріплених петлями. На задній рамі кріпиться пластик або фанера, яку найчастіше обтягують червоним оксамитом, на передній рамці кріпиться скло. Збоку рамки можуть закриватися на замок або скручуватися болтом.
3
Регулярно протирайте ордена м'якою фланелевою ганчірочкою, це дозволить очистити їх від пилу. Усередині планшета їх можна закріпити голочками або дротом. Тільки після цього повісьте планшети з вашими орденами на стіну, намагаючись не розташовувати їх під прямими сонячними променями. Крім того, ви можете розкласти планшети на столі або тумбах.
4
Купуйте спеціальні рамки для медалей, або замовте їх у багетній майстерні. Зазвичай кожна рамка вміщує один-два ордени. Але виглядає це красиво. Рамки також можна повісити на стіні, розмістивши в них найбільш важливі нагороди.
5
Ордена та медалі також можна зберігати у спеціальних альбомах - клясери. Виглядають вони не настільки красиво, але також допоможуть зберегти ваші нагороди. Найбільший їх плюс - низька вартість, а також можливість зберігати в них також пам'ятні значки, монети і відзнаки.
6
Якщо у вас багато медалей, найкраще виділити для їх зберігання окрему стіну або шафу. Слідкуйте за тим, вологість повітря в кімнаті не була на високому рівні, оскільки це може викликати корозію металу.
Нагородні знаки, ордена та нагороди минулих років становлять для пристрасних колекціонерів великий інтерес, тому якщо подібний предмет виявився у вас в руках, ви можете отримати з нього для себе чималий прибуток. Однак, на жаль, розібратися в реальній його цінності дилетанту буде не так просто. Щоб не опинитися жертвою хитрого перекупника, варто оцінити всі шляхи для здійснення такої угоди і вибрати оптимальний.
Інструкція
1
Почніть з відвідин антикварних магазинів і різного роду лавочок для колекціонерів, які приймають у населення предмети старовини. Зазвичай в кожному такому закладі є експерт (нерідко він же є господарем), зі знанням справи оцінюєте старовинні дивини, які несуть йому малознаючі громадяни. Подивіться на реакцію знавців, постарайтеся зробити висновки, але не попадайтеся на гачок, якщо вам заявлять, що готові купити річ, але ціна їй - мідний гріш.
2
Постарайтеся знайти якусь інформацію про нагородному знаку, яким ви володієте, також і у відкритих джерелах. Найпростіше, звичайно, пошукати каталог орденів і медалей в Інтернеті, відвідати сайти колекціонерів даного напрямку. Варто однак врахувати, що цінність такого предмета іноді залежить від найдрібніших нюансів, у великій ціні різновиди, фабричний брак і подібні малопомітні деталі.
3
Дізнайтеся, де у вашому місті місце зустрічей колекціонерів, їх клуб або суспільство. Настав час зустрітися з тими, хто, на відміну від перекупників, може запропонувати вам справжню ціну. Але й тут будьте обережні, тримаючи в розумі якийсь загальний знаменник ваших відомостей, отриманих в ході попередніх досліджень. Якщо пропозиції будь-кого відповідають вашим оптимістичним очікуванням, то можна тут же і укласти угоду.
4
Зверніться до системи електронних аукціонів, якщо знайти прийнятний попит у вашому населеному пункті так і не вдалося. Аукціони в Інтернеті (аналоги відомого американського eBay) - один з кращих способів продати будь-який предмет колекціонування. Тут, правда, є свої хитрощі, але в цілому система електронних торгів інтуїтивно зрозуміла кожному. Якщо орден дійсно представляє інтерес у знавців (а нагороди як правило користуються попитом), то пропозицій надійде достатньо, залишиться тільки дочекатися одного, самого вигідного для вас.
Корисна порада
Прагнучи продати нагородної знак, про всяк випадок дотримуйтесь правил обережності, так як ваші спроби продати орден можуть бути прийняті за спроби збути крадене.