Як зменшити шлунок. зменшити розмір шлунка.

З проблемою зайвої ваги стикаються досить часто. Ще частіше люди скаржаться на величезний обсяг свого шлунка, в який здатне поміститися велика кількість їжі і рідини. Для того щоб привести вагу в норму і перестати об'їдатися, потрібно зменшити шлунок.
Інструкція
1
Зменшуйте порції. Чим більше їжі ви з'їдаєте за один прийом, тим більше розтягується ваш шлунок . Зупиніть цей процес зменшенням кількості їжі за один раз. Їжте з маленьких тарілок або мисочок, на які поміщається стільки їжі, скільки влазить в ваші складені долоні. Поступово шлунок почне звикати саме до такого обсягу одержуваної їжі і почне повертатися в нормальний стан.
2
Їжте частіше. Якщо ви їсте два раз в день, але при цьому багато, ваш шлунок неодмінно стане більше. Ділите прийоми їжі на п'ять або шість разів за день. Такий підхід допоможе організму не вимагати від вас їжі про запас і зменшити обсяг шлунка.
3
Влаштовуйте голодні дні. Для того щоб шлунок став менше, спробуйте виділяти один день в тиждень, за який ви будете вживати тільки воду. Подібні голодовки позитивно позначаться не тільки на обсязі шлунка, але і на стані всього організму. Ви відчуєте легкість, хороше самопочуття, а також нормалізуете свою вагу.
4
Чи не запивайте їжу. Звичка одночасно споживати їжу і рідина згубна для шлунка. По-перше, так ви розбавляєте шлунковий сік, що призводить до погіршення травлення; по-друге, розтягуєте свій шлунок .
5
Відволікайтеся від думок про їжу. Приберіть подалі всі їстівні запаси, не залишайте на виду печиво, ковбасу та інші продукти. Намагайтеся не марити про наступне прийомі їжі, сприймайте його як спосіб підтримки життєдіяльності організму, а не як улюблене заняття.
6
Удайтеся до радикальних заходів. Якщо всі перераховані вище способи вам не допомогли і ви продовжуєте їсти кілограмами, доведеться звернутися до хірургії. Ви можете заповнити частину шлунка чужорідним силіконовим тілом або видалити її. Більш докладно про кожен із способів дізнайтеся у фахівців. Вони ж допоможуть підібрати ідеальний для вас варіант.
Зверніть увагу
Не поспішайте з висновками про надмірне споживання їжі. Якщо ваша вага не перевищує норму, можливо, ви просто маєте вроджену особливість - шлунок більшого обсягу, ніж зазвичай.
Корисна порада
Тренуйте силу волі - саме вона допоможе вам боротися зі спокусою простягнути руку за третьою порцією салату.