Як усунути текти каналізації.

Водопровідні труби розташовують біля стін, під впливом що конденсується на їх поверхні вологи вони часто іржавіють і дають текти, особливо це характерно для сирих підвалів. Усунути текти деколи можна тільки шляхом заміни пошкодженого шматка труби цілим.
Вам знадобиться
  • - ножівка по металу;
  • - трубні ключі;
  • - Клупи;
  • - льон;
  • - ущільнююча замазка;
  • - труборіз;
  • - муфта;
  • - накидна гайка.
Інструкція
1
Перекрийте водопровід, щоб припинити протікання води і зробити можливим проведення ремонту водопровідної труби.
2
Виріжте за допомогою ножівки по металу несправний ділянку труби, відмірявши як мінімум 30 см від місця його пошкодження. Розгвинтити найближчі нарізні сполучення, прочистив різьбу, і видаліть відрізаний шматок труби.
3
Наріжте нове різьблення на старій трубі, утримуючи її трубним ключем і налягаючи на нього вагою власного тіла у зворотному напрямку. Це необхідно для запобігання можливої деформації труби або її прокручування.
4
Нагвинтити на кінець нерухомій труби муфту і визначте довжину відрізу труби на заміну, враховуючи довжину ділянки, на якій розташована різьба. Зафіксуйте трубу в лещатах і відріжте труборізом відрізок необхідної довжини. Наріжте різьбу на краях труби за допомогою Клупи.
5
Різьблення ущільните, намотавши на неї льон, починаючи з другого витка, і промажте його ущільнюючої замазкою.
6
З'єднайте з трубопровідної муфтою новий відрізок труби, згвинтив його зі старою трубою.
7
Використовуючи накидну гайку, з'єднайте відрізок нової труби зі старою трубою з іншого кінця.
8
Використовуйте другий трубний ключ під час свинчивания труб, щоб полегшити процес і забезпечити максимально щільний кріплення. У разі екстреного ремонту труби часто накладають шматок гуми (наприклад, велосипедної камери) і закріплюють його на ураженій ділянці муфтами, але це - лише тимчасове вирішення проблеми. Освіта течі в водопровідному трубопроводі вперше, як правило, буває тільки «першою ластівкою». Напевно незабаром весь трубопровід потребують капітального ремонту.
Корисна порада
Під час нарізання нової різьби Клупи періодично змащуйте маслом для кращого ковзання. Щоб льон краще прилягав до різьби при обмотці, перед тим як його намотати, ножівкою по металу зробіть маленькі розрізи на різьбі поперек витків.