Як вивчити шведську мову. вивчити шведську мову самостійно.

На шведській мові в світі говорить більше дев'яти мільйонів чоловік. До того ж, це найпоширеніша мова на Скандинавському півострові. Вивчити шведська мова - складна, але цілком здійсненне завдання.
Вам знадобиться
  • - комп'ютер з виходом в інтернет;
  • - підручник шведської мови.
Інструкція
1
Придбайте в книжковому магазині підручник з шведській мові. Це може бути самовчитель або розмовник. Граматика, розмовні фрази - базис, на якому ви зможете продовжити вивчення мови. У продажу є видання з аудіодисків. Їх прослуховування дасть вам відчути мову.
2
Почніть зі шведського алфавіту. Він складається з 29 букв. Раз за разом повторюйте вимова тих чи інших букв та їх поєднань.
3
Вивчіть кілька простих слів на шведському мові . Як правило, це стандартні слова: мама, папа, я, рука та ін.
4
Вивчіть основи граматики шведської мови. Надалі ви будете розуміти, як формуються складні пропозиції.
5
Заведіть зошит і записуйте в ній слова і фрази. Коли пишете, промовляйте всі слова вголос по нескольку раз. Це допоможе вам швидше їх запам'ятати.
6
Купіть в магазині спеціальні квадратні записки, які можна наклеювати. У кожному такому листку напишіть по одному слову на шведському мові . Одне слово - один предмет, який є у вашій квартирі. Наклейте ці листки на відповідні предмети. Підходячи до холодильника, наприклад, ви будете бачити записку і запам'ятовувати слово.
7
Скачайте в інтернеті або купіть твір свого улюбленого автора на шведському. Спробуйте прочитати книгу один раз і зрозуміти загальний зміст. Так як ви вже читали книгу російською мові , праці це вам не складе. За необхідності користуйтеся словником. Потім знову прочитайте твір. У другій і наступні разу ви будете розуміти набагато більше слів.
8
Знайдіть носія шведської мови через інтернет. Скажіть співрозмовнику, що вивчаєте мову і хочете поговорити на шведському. Спілкування через програму Scype - це один із способів занурення в мовне середовище.
9
Займайтеся кожен день. Нехай на вивчення шведської мови ви будете виділяти хоча б півгодини на день, це все одно піде вам на користь. Регулярність занять - це головне у вивченні будь-якої мови.