Як задати мітку диска.

Мітка диска служить для визначення необхідного томи і відображається поряд з буквою диска. Відсутність мітки призведе до появи значення «Локальний диск». Розміри мітки не можуть перевищувати 32 символу в файлової системі NTFS або 11 символів в файлової системі FAT, причому в останній можливе вживання тільки верхнього регістру. Знак пробілу, на відміну від символів табуляції, припустимо.
Інструкція
1
Викличте головне меню операційної системи Microsoft Windows натисканням кнопки «Пуск» для виконання операції зміни сітки обраного диска і перейдіть в пункт «Мій комп'ютер».
2
Вкажіть підлягає зміні мітки тому і натисніть функціональну клавішу F2.
3
Введіть бажане значення нової мітки томи у відповідне поле і підтвердіть виконання команди натисканням функціональної клавіші Enter.
4
Використовуйте опцію зміни мітки обраного диска під час проведення операції форматування або поверніться в головне меню "Пуск" для здійснення необхідної процедури альтернативним методом з використанням інструменту «Редактор реєстру».
5
Перейдіть в пункт «Виконати» і введіть значення regedit у полі «Відкрити» для запуску утиліти.
6
Підтвердіть виконання команди запуску натисненням кнопки OK і розкрийте гілку реестраHKEY_LOCAL_MACHINESoftwareMicrosoftWindowsCurrentVersionExplorerDriveIconsимя_дискаDefaultLabel.
7
Внесіть необхідні зміни в значення параметра @ = DISK імя_ диска і завершіть роботу інструменту "Редактор реєстру» для застосування обраних змін.
8
Ще раз поверніться в головне меню "Пуск" і перейдіть в пункт «Виконати» для виконання операції зміни мітки вибраного томи третім методом із застосуванням інструменту «Командний рядок».
9
Введіть значення cmd у полі «Відкрити» та підтвердіть запуск інструменту натисканням кнопки OK.
10
Введіть значення label імя_ диска : меткав текстове поле інтерпретатора команд і підтвердіть виконання команди зміни мітки натисканням функціональної клавіші Enter.
11
Використовуйте сінтаксісlabel/? Для отримання додаткової інформації про використовувану команді або скористайтеся можливостями полегшення виконання та автоматизації процесу редагування необхідного параметра, наданими спеціалізованими додатками: - Partition Manager; - Disk Director Suite.