Як лікувати хронічний ларингіт.

Хронічний ларингіт - хвороба, отруйна життя багатьох вийшли на заслужений відпочинок літніх людей. Як же мінімізувати дискомфорт? Що треба робити при загостреннях хвороби?
Вам знадобиться
  • Тепле молоко, ромашка аптечна, шавлія.
Інструкція
1
Якщо ви на якомусь етапі відчули що не проходить сухість у роті, першіння, відчуття присутності в гортані чужорідного тіла, якщо ви весь час покашлює - це може бути симптомом початку розвитку хронічного ларингіт а . Не відкладайте, не намагайтеся впоратися із захворюванням самостійно, а звертайтеся до лікаря.
2
Поряд з медикаментозним лікуванням призначеним лікарем, необхідно проробляти фізіотерапевтичні процедури. Ці процедури допоможуть вам і як профілактичні заходи, і як невід'ємна частина лікувального процесу при загостреннях вже діагностованою хвороби.
3
По-перше, надайте своїй гортані можливість відпочити і видужати. Не розмовляйте по можливості взагалі кілька днів. Після тижневого мовчання дотримуйтесь «голосовий режим» - не кричіть, надриваючи голосові зв'язки, але й не шепочіть. Це теж їх напружує. Говоріть своїм звичайним нормальним голосом в зручному йому тембрі.
4
Рішуче припиніть палити, якщо ви ще не кинули. Не вживайте в період загострення алкогольні напої. Виключіть зі свого раціону гострі приправи, прянощі. Краще пийте тепле молоко.
5
Корисно на ніч приготувати молоко з шавлією. Для цього на склянку молока покладіть 1 столову ложку шавлії і закип'ятіть на малому вогні. Остудіть і знову закип'ятіть. Пийте безпосередньо перед сном гарячим, ретельно закутавшись.
6
Протягом дня полоскайте горло відваром ромашки або шавлії. Якщо порушується функція дихання, вдамося до відволікає терапії - 20-30 хвилин потримайте ноги в тазі з теплою водою (42-45оС). Можна також поставити гірчичники на литкові м'язи.
7
Відваріть в мундирі кілька великих картоплин. Вони не повинні розваритися. Поріжте навпіл і попросіть когось із близьких покласти їх собі на груди або на спину. Добре укутати і лежите, поки компрес не охолоне.
Корисна порада
Для профілактики ларингіту корисні гартують процедури.