Як включити qwerty-клавіатуру на телефоні.

Qwerty-клавіатури набагато зручніше звичайних, однак не в тих випадках, коли у вас телефон з сенсорним управлінням. Якщо ви все ж зважилися використовувати її у вашому телефоні, переконайтеся заздалегідь в наявності у вас стилуса, оскільки перший час до такого виду сенсорної клавіатури в телефоні звикнути досить складно.
Інструкція
1
При введенні повідомлення або інших даних з сенсорної клавіатури телефону, проведіть по її кнопках в праву або ліву сторону. Якщо при цьому режим введення не змінився на Qwerty, спробуйте відкрити контекстне меню введення і знайти настройку, пов'язану з використовуваною вами за замовчуванням клавіатурою. Також даний параметр в деяких телефонах налаштовується в загальні властивості мобільного телефону або темах його оформлення.
2
У разі якщо в документації вашого мобільного телефону є вказівки на наявність в пристрої Qwerty клавіатури і вона не включається при виконанні вами потрібних дій, прописаних в інструкції, зверніться в сервісний центр для ремонту.
3
Також ви можете спробувати виконати перепрошивку в домашніх умовах за допомогою спеціального кабелю або флеш-карти. Найкраще використовуйте стандартну прошивку для вашої моделі.
4
У разі якщо у вашій моделі мобільного телефону не передбачено Qwerty-клавіатури, встановіть її окремим елементом. Цей метод актуальний тільки для власників смартфонів.
5
Завантажте клавіатуру для вашої моделі мобільного пристрою, виконайте перевірку завантаженого вами файлу на віруси. Після цього скопіюйте установник в модуль пам'яті телефону. Запустіть процес інсталяції з менеджера файлів.
6
Зверніть увагу, що встановлювана вами клавіатура у вигляді додатку не повинна запитувати доступ до Інтернету, відправки викликів або СМС-повідомлень; швидше за все, дане програмне забезпечення є шкідливим.
7
У разі коректної установки запустіть клавіатуру зі списку інстальованих програм, згорніть її і перейдіть до введення тексту в браузері, редакторі СМС-повідомлень і так далі. Запустіть клавіатуру з згорнутих додатків і з її допомогою напишіть потрібний текст.
Корисна порада
Читайте інструкції перед експлуатацією - їх пишуть не тільки для дітей і пенсіонерів.