Як розставити джинси.

Відпочивши влітку в гостях у улюбленої бабусі, ви з подивом виявили, що всі джинси в шафі за цей час зменшилися мінімум на розмір. А відпустку тільки закінчився, і гроші очікуються не раніше ніж через місяць. Не впадайте в паніку. Ви можете збільшити джинси і при цьому перетворити їх на оригінальну авторську модель.
Вам знадобиться
  • Джинси, ножиці, мереживна тасьма, голка, нитка, швейна машинка.
Інструкція
1
Спочатку з'ясуйте, на яку ширину вам необхідно розставити джинси . Для цього виміряйте окружність своїх стегон в самих широкому місці за допомогою сантиметрової стрічки. Лінія виміру проходить ззаду через самі опуклі частини сідниць і з боків через найширше місце стегон. Намагайтеся не натягувати стрічку. До результату додайте ще пару сантиметрів на вільне облягання, щоб вам не довелося застібати джинси лежачи.
2
При відсутності сантиметрової стрічки скористайтеся будь нетянущейся тасьмою і лінійкою. Оберніть смужку навколо стегон, зробити вибір або обріжте зайве. А потім заміряйте довжину тасьми.
3
Далі з'ясуйте ширину джинсів. Для цього розкладіть їх на підлозі, передньою частиною догори. Знайдіть найширше місце, виміряйте його сантиметровою стрічкою або достатньо довгою лінійкою. Помножте отриманий результат на два.
4
Тепер відніміть з результату вимірювання стегон результат вимірювання джинсів. Отриману різницю вам і необхідно заповнити. Виходячи з цієї відмінності визначте ширину мереживний тасьми. Для цього розділіть знайдену відсутню величину на два і додайте 2-3 сантиметри (прибавки на шви).
5
Підготуйте джинси . Для цього насамперед розріжте верхні шви всіх шлевок, а потім повністю відсічі пояс. Далі розшийте нижню подгибку і розпоріть бокові шви штанин.
6
Відріжте два шматки мереживний тасьми рівні за довжиною висоті вироби. Ушийте їх в бічні шви. Для цього виверніть джинси навиворіт. Прикріпіть за допомогою шпильок або кмітливості край тасьми до однієї з сторін відкритого бокового шва, прострочите. Другий край стрічки приєднаєте відповідно до другої сторони шва. Аналогічно обробіть другу штанину.
7
Оформіть нижні зрізи джинсів. Виберіть для цього один з таких способів: - підігніть край назад і прострочіть; - прітачать мереживо уздовж зрізів: - растрепіте нижню кромку, для чого витягніть кілька поперечних ниток.
8
Обробіть верхній край штанів. Вільні кінці петель для ременя загніть донизу і пристрочите. В результаті цього нижні шви шлевок стануть верхніми. Верхній зріз можна, як і нижній, розтріпати або обшити мереживом.
9
Оскільки пояса з ґудзиком більше немає, акуратно пришийте в верхній частині застібки потайною гачок і петельку.
10
Щоб завершити образ, замість ременя продерните в шлевки мереживну стрічку і зав'яжіть бантом.
Зверніть увагу
Перш ніж прострачивается мереживну тасьму в бічних швах, приметайте її. Приміряйте сметанні джинси, щоб переконається у правильності ваших розрахунків.
Корисна порада
Намагайтеся вибирати не надто прозоре мереживо, інакше вам доведеться носити білизну тільки тілесного кольору.