Як бити кулаком. боксі Як навчиться поставити удар.

Кулак - класичний спосіб удару. Все відмінно знають, що їм можна вдарити, але багато хто не знає, як правильно вдарити кулаком, як збільшити силу удару. І це при тому, що це не просто корисна інформація, а інформація, необхідна для чіткого, потужного удару. Для того щоб знати як бити кулаком, не потрібні місяці тренувань, досить пам'ятати декілька базових моментів і використовувати їх в кожному тренуванні.
Вам знадобиться
  • - боксерські бинти
Інструкція
1
Стискуйте кулак щосили. Для того, щоб підсилити силу стиску, необхідно тренувати м'язи передпліч - чим вони у вас сильніше і чим сильніше ви можете стиснути кулак, тим могутніше ваш удар і тим менше травми буде нанесено зв'язкам руки і кісточках пальців.
2
Удар наносите двома середніми кісточками, причому, при ударі необхідно ставити руку так, щоб ударна поверхня не припадала на фаланги пальців, інакше ви ризикуєте їх зламати.
3
При прямому ударі правою рукою стійка наступна: корпус трохи повернений лівою стороною до супротивника, ліва сторона корпусу трохи видається вперед, так само, як і ліва нога. При ударі корпус закручується проти годинникової стрілки, рука йде вперед, права нога крутиться на шкарпетці, а ліва нога трохи згинається. В результаті, ви б'єте не тільки рукою, але також і спиною і пружинного силою ніг, збільшуючи силу удару в рази.
4
При бічному ударі, тіло закручується по тій же схемі навколо осі, але центр осі знаходиться між вами і супротивником, ваша голова виявляється на одному краю кола, а його на іншому. Виставляєте ліву сторону трохи вперед, після цього різко викидаєте праву руку по дугового траєкторії, закручуючи і витягаючи кулак, в той час як ліва нога трохи згинається в коліні, а права забезпечує упор.
Зверніть увагу
Сжимать кулак щосили під час удару - це вбереже вас від травм і збільшить силу удару!
Корисна порада
Не забувайте тренувати силу удару - за допомогою декількох вправ ви можете збільшити силу удару в рази!