Як побудувати будинок з керамзитобетону. Як класти керамзитобетонних блоків від фундаменту відео.

Керамзит - це не що інше, як спінена, а потім обпалена в печі глина. Отримується в результаті цього гравій дуже міцний і водночас легкий, він також прекрасно утримує тепло. У поєднанні з бетоном виходить чудовий матеріал для будівництва будинку.
Вам знадобиться
  • - гранульований керамзит;
  • - цемент;
  • - пісок;
  • - вода;
  • - опалубка;
  • - болгарка (для різання блоків);
  • - армована сталева сітка;
Інструкція
1
Будівництво будь-якого будинку починається з закладання міцного фундаменту. Якщо ви вирішили побудувати будинок з керамзитобетону, то для фундаменту цілком підійде армована монолітна плита, або можна використовувати той же керамзит, покладений на підготовлений дренаж.
2
Щоб зробити керамзитобетонні блоки своїми руками, потрібно скористатися опалубкою. Це може бути покупна опалубка або виготовлена самостійно з дощок, фанери і кріплень.
3
Замішайте розчин. Для цього залийте в бетономішалку воду і запустіть пристрій, після цього додайте цемент. Як тільки цемент добре змішається з водою, слід додати пісок.
4
І після того як все добре перемішається, засипте керамзитовий гравій. Співвідношення приблизно може бути наступним: В: Ц: П: К = 0,7: 1: 1,5: 1. Важливо, щоб кожна гранула керамзиту була ретельно обмазана сумішшю, розчину також повинно вистачити для того, щоб заповнити простір між гранулами.
5
Залийте розчин в опалубку, злегка ущільніть його плавним натиском зверху. Щоб зберегти рівну форму і вберегти майбутній блок від погодних явищ, закрийте опалубку зверху плівкою, на яку встановіть дошку під невеликим пресом.
6
Зробіть розмітку положення стін в точності згідно зі схемою, після чого настелите шар руберойду (бітумно-полімерної гідроізоляції). Після цього можна приступати до викладки керамзитобетонних блоків. Перший ряд викладається насухо, щоб визначити, чи відповідає правильній геометрії положення стін. І тільки ретельно все перевіривши, приступайте до кладки блоків на розчин.
Зверніть увагу
Кожен третій ряд блоків зміцнюйте армуючої сталевою сіткою. Це значно підвищить міцність конструкції.
Корисна порада
Керамзитобетонний блок в опалубці застигає як мінімум 1-2 діб при температурі повітря на вулиці близько 18 градусів. Якщо холодніше - вичікуємо 3-5 днів.