Як побудувати теплий будинок дешево.

Через свої стіни будинок втрачає до 40% тепла, що призводить до значно більших енерговитрат з обігрівання житла. Утеплення стін будинку є найкращим рішенням даної проблеми.
Вам знадобиться
  • - плити з пінопласту;
  • - розчин, що клеїть;
  • - шпатель;
  • - армована сітка зі скловолокна;
  • - декоративна штукатурка;
  • - пластикові дюбеля;
  • - молоток.
Інструкція
1
Розрахуйте загальну площу стін, які слід утеплити. Для цього виміряйте довжину кожної і помножте її на висоту. Отримані дані для кожної стіни складіть.
2
Виходячи з розмірів пенопластовой плити, підрахуйте необхідну кількість, яке потрібно придбати.
3
Підготуйте стіни будинок а: доможіться міцною і рівній поверхні. Якщо десь є відшаровується штукатурка, видаліть її за допомогою шпателя і закладіть западину шпаклівкою.
4
Виступи також зрівняти шпателем, щоб забезпечити найбільш щільне прилягання плити до стіни. Очистіть стіни від пилу і бруду.
5
Обробіть поверхню стіни ґрунтовкою, щоб забезпечити краще зчеплення розчину зі стіною. Після цього зробіть шпаклівку стіни спеціальним клеїть розчином.
6
На розчин, що клеїть наклейте пінопластові плити, після чого закріпіть їх додатково пластиковими дюбелями з широкою головкою. Металеві дюбелі не потрібно використовувати, оскільки вони мають більшу теплопроводноостью та істотно знижують рівень теплоізоляції всієї конструкції.
7
Після цього приклеєний пінопласт потрібно зашпатлевать, але для початку на нього накладається армуюча сітка зі скловолокна, так як він є досить м'яким матеріалом, що не володіє стійкістю до впливів навколишнього середовища. А тонке, але міцне скловолокно забезпечить необхідний захист, зміцнивши конструкцію.
8
Нанесіть на шпаклівку декоративне покриття: фасадну фарбу або декоративну штукатурку.
Зверніть увагу
Вирішивши утеплити пінопластом стіни будинку зсередини, врахуйте, що внутрішня теплоізоляція істотно поступається зовнішньої, оскільки утрудняє прогрів стін, в результаті чого будинок швидко остигає при відключенні системи обігріву.
Корисна порада
Якщо в стіні є виступи, які вирівняти не вдається, то можна видалити відповідний шар пінопласту з плитки для забезпечення щільного прилягання.