Як зробити розділ невидимим.

Кожен користувач, напевно, хотів би захистити свою інформацію від сторонніх. Є багато різних способів це зробити. Один з найпростіших - НЕ зберігати її на жорсткому диску. Але він не дуже зручний. Особливо у випадку, коли вам потрібен постійний доступ до цієї інформації. Є вихід, який буде значно зручніше, а саме: виділити під зберігання даних окремий розділ і зробити його невидимим.
Вам знадобиться
  • - комп'ютер з ОС Windows.
Інструкція
1
Найпростіший спосіб зробити розділ жорсткого диска невидимим такий. Натисніть «Пуск». Пройдіть на «Панель управління». На панелі управління знайдіть інструмент «Адміністрування». Запустіть цей компонент. У вікні відшукайте параметр "Керування комп'ютером" і натисніть по ньому подвійним клацанням лівої клавішею мишки.
2
З'явиться вікно, яке буде розділене на дві частини. Вас цікавить права частина вікна, в якій знайдіть компонент «Сховище». Клікніть по ньому лівою кнопкою мишки, після чого з'явиться параметр «Управління дисками». Відкрийте цей параметр, також клацнувши по ньому мишкою.
3
Через кілька секунд спливе вікно, в якому будуть відображені всі розділи жорсткого диска. Клацніть по розділу вінчестера, який ви хочете зробити невидимим, правою кнопкою мишки. З'явиться контекстне меню. В цьому меню виберіть «Змінити шлях до диска або букву диска».
4
У наступному вікні натисніть «Видалити». З'явиться повідомлення, що після видалення букви диска деякі програми можуть перестати працювати. Натисніть «Так». Після цього виникне ще одне вікно. У ньому необхідно підтвердити видалення букви, також натиснувши «Так».
5
Після цієї процедури обраний вами розділ диска перестане відображатися системою. Якщо ви проробили всі кроки, але розділ диска по раніше доступний, то вам просто необхідно перезавантажити комп'ютер. Після перезавантаження він буде невидимим. Ви можете зробити невидимим будь-який розділ, крім системного, оскільки на ньому встановлена операційна система.
Корисна порада
Для того щоб зробити диск видимим, у вікні зі списком розділів жорсткого диска натисніть по ньому правою кнопкою мишки. В меню розділ буде видно, просто він буде без букви. Виберіть «Змінити букву диска або шлях» і натисніть OK. Після цього диск буде видимим.