Як відкрити стоматологічний кабінет.

Відкриття стоматологічного кабінету - перспективне і рентабельна справа. Бізнес «на зубах» щорічно приносить хороший прибуток власникам. У всьому світі люди хочуть мати здорові зуби і білосніжну посмішку.
Інструкція
1
Визначтеся зі своїм бюджетом до того, як витрачати кошти. Напишіть на листку паперу всі статті витрат на відкриття стоматологічного кабінету . В список обов'язково помістіть оренду або купівлю нерухомості, комунальні платежі, закупівлю обладнання, зарплату співробітникам.
2
Увійдіть в якості індивідуального підприємця або юридичної особи (ТОВ або ВАТ).
3
Орендуйте приміщення під приватний кабінет. Оренда - найкращий варіант на першому етапі розвитку бізнесу. Як вважають власники стоматологічних кабінетів, місце розташування не грає великої ролі. Якщо бюджет дозволяє, купите квартиру на першому поверсі елітного будинку. Це дозволить вам обзавестися багатими клієнтами.
4
Отримайте необхідні документи (ліцензії, дозволи) для відкриття приватного кабінету в місцевих органах влади. Упевніться, що зібраний весь пакет документів для початку роботи. Ліцензії повинні бути вивішені на самому видному місці.
5
Купіть обладнання для початку стоматологічної практики, включаючи стоматологічне крісло та офісну фурнітуру. Всі медичні прилади повинні відповідати вимогам МОЗ. При покупці обов'язково вимагайте сертифікати на все. Багато дилерів дають кредит на обладнання.
6
Дайте оголошення в газету про набір персоналу для свого стоматологічного кабінету . Проведіть співбесіду з потенційними співробітниками. Виберіть найдостойніших, на вашу думку. Кількість працівників залежить від послуг, які ви будете надавати своїм клієнтам. Невеликі зубні кабінети надають ортопедичні та терапевтичні послуги.
7
Дайте рекламу стоматологічного кабінету в місцевих ЗМІ. Це можуть бути газети, журнали, сайти. Особливу увагу приділіть створенню рекламних банерів. Хороший результат приносить розповсюдження буклетів по поштовим скринькам.