Як поміняти дерев'яна підлога. міняємо дерев'яна підлога на бетонний ванній.

Дерев'яне покриття підлоги - це екологічно чисте дуже міцне покриття з хорошою тепло- і звукоізоляцією. Але незважаючи на велику кількість переваг, дерев'яна підлога має і ряд недоліків, серед яких поява тріщин під впливом вологості і зміни температури. Єдиним виходом з такої ситуації є заміна дощок підлоги.
Вам знадобиться
  • - нові дошки;
  • - зубило;
  • - столярний молоток;
  • - цвяхи.
Інструкція
1
Підніміть пошкоджені дошки, які слід замінити. Якщо дошка не закріплена, зробити це нескладно.
2
У зворотному випадку витягніть один кінець дошки за допомогою зубила і, зафіксувавши його в такому стані, за допомогою столярного молотка підійміть решті підлогу.
3
Якщо підняти настил не представляється можливим, розріжте його поперек. Для цього знайдіть кріпильні цвяхи в дошці, визначивши таким чином місцезнаходження найближчої балки, і просвердлите отвір діаметром 10 мм. Свердлити необхідно на відстані не менше 25 мм від капелюшків цвяхів.
4
Потім вставте лобзик в отвір і розріжте дошку поперек. Вставте зубило в проріз і, працюючи ним як важелем, підійміть дошку.
5
Якщо слід замінити всю дошку, відріжте потрібну довжину і состругать шпунти так, щоб дошка лягла на балки. Прибийте її цвяхами до кожної балці, яку вона перетинає. Якщо замінюється лише коротка секція, необхідно забезпечити опору для того кінця, який не дістає до балки. Для цього прикрутіть кінець секції гвинтами до сторін балки.
6
Якщо треба замінити кілька дощок поспіль, відріжте наступну дошку і так само, як у попередньої, состругать шпунти і покладіть поруч з сусідньої дошкою. Підрівнявши її, прибийте на місце цвяхами. Можливо, вам знадобиться вирівняти матеріал. Шпунти дошки краще рівняти за допомогою рубанка, але якщо його немає, використовуйте зубило і, затиснувши одну дошку на верстаті, зніміть шпунт.
Зверніть увагу
Використовуючи циркулярну пилку, необхідно діяти обережно, щоб не пошкодити внизу проводку або труби. Для цього встановіть глибину розрізу не більш 15 мм.
Корисна порада
Щоб перевірити який у вас вид статі, просуньте лезо ножа між дошками. У випадку, якщо підлога шпунтових, ніж наткнеться на шпунти. Для демонтажу такої підлоги застосуєте циркулярну пилку, щоб розрізати шпунти на кожній стороні дошки.