Як змонтувати опалення приватного будинку. інструкція водяного огрівання радіаторів в приватному будинку.

Для підтримки в будинку необхідної температури повітря використовують різні системи опалення. Cистема водяного опалення використовує природну циркуляцію рідини для обігріву приміщень. При її установці необхідно враховувати правильне розміщення всіх вузлів системи.
Вам знадобиться
  • - котел;
  • - розширювальний бачок;
  • - труби;
  • - радіатори.
Інструкція
1
Перш ніж купувати все необхідне для установки опалення, намалюйте план, в якому вкажіть всі дрібниці: де і як будуть розміщуватися радіатори і котел, в якій частині будинку розміщуватиметься розширювальний бачок і скільки труб вам знадобиться для організації опалення вашого будинку .
2
Прорахуйте всі повороти, відстань від радіаторів до підлоги та інші важливі деталі.
3
Виберіть котел такої потужності, який зможе ефективно опалювати всі квадратні метри будинку . Прийнято вважати, що для обігріву 10 квадратних метрів котеджу необхідно затратити 1 кіловат енергії. Відповідно для опалення будинку з площею в 200 м? необхідно вибрати котел потужністю 20 кВт.
4
Якщо вважати за іншою методикою, то підсумовується потужність усієї кількості радіаторів. Котел, який до всього ще й постачає ванну з кухнею гарячою водою, називають двоконтурним. При розрахунку його потужності додайте ще 10 кіловат на кожен окремий кран.
5
У самому нижньому ділянці системи змонтуйте не менш двох кранів для зливу води з радіаторів. Розширювальний бачок, в свою чергу, встановіть на найвищому місці, горищі або під стелею.
6
Оснастите такий бачок зливний трубкою для зливу надлишкової води і утеплите його. Не робіть циркуляційну петлю занадто довгою, так як це буде заважати руху води в системі. Котел встановлюйте в підвалі або на місці, яке сантиметрів на 60 нижче рівня підлоги. Таким чином, циркуляція води посилиться. Врахуйте, що для кожної ділянки системи необхідні труби різного діаметру: для подає труби - 40 мм, для стояка - 50 мм, а труби, підведені до радіаторів діаметром - 25 мм.
Відео по темі
 http://www.youtube.com/watch?v=hD-JzylI5Fw
Зверніть увагу
Якщо система складається з пластикових труб, ніколи не приєднуйте такі труби безпосередньо до котла. Краще, щоб від котла відходила металева труба довгою 1 м, а до неї вже підключіть пластикову.
Корисна порада
Встановіть радіатори під віконними прорізами, щоб піднімається тепле повітря перешкоджав проникненню холодного повітря з вікна в будинок. Центр радіатора повинен точно збігатися з центром вікна, а ребра нагрівального приладу знаходиться строго вертикально. Все радіатори в квартирі повинні встановлюватися на одному горизонтальному рівні відносно один одного.