Як стригти спортивний газон.

Спортивний газон піддається сильним механічним навантаженням. Тому доглядати за ним треба дуже ретельно. Крім підбору відповідних рослин, які повинні бути стійкі до зношування, велике значення має правильна стрижка такого газону.
Вам знадобиться
  • - косарка;
  • - вода;
  • - добрива.
Інструкція
1
Починайте підстригати траву на спортивному газон е з настанням весни. Перший покіс проводиться при досягненні яких найшвидше рослинами висоти 8-10 см. У перший раз залиште висоту 4,0-4,5 см, ближче до літа доведіть до 3,0-3,5 см. При настанні спеки поверніться до первісної висоті. Восени і до закінчення сезону дотримуйтеся значення 3,5 см.
2
Стрижіть газон в суху погоду, вранці або ввечері, щоб сонце не спалило оновлену траву. Дощ чи спека - не надто вдалий час для стрижки. Можуть виникнути грибкові захворювання трави або її зневоднення.
3
Намагайтеся розподіляти стрижки так, щоб не зрізати більше 40% довжини за раз. Це може привести до зниження швидкості росту рослин. Якщо можливо, робіть іноді такі перерви між стрижками, щоб трава виросла до 15 см. Після такого відпочинку можна зрізати траву до потрібної довжини. Це необхідно для відновлення кореневої системи і збереження щільності дернового шару.
4
Якщо з якихось причин ви не хочете вирощувати високу траву, приділіть увагу правильному поливу газон а і його підгодівлі. Застосовуйте підходящі мінеральні добрива. Тоді ви можете скошувати траву так часто і так низько, як забажаєте.
5
Рекомендована частота стрижки для спортивного газон а в середній смузі Росії - раз на чотири дні. Звичайно, мова йде про великі стадіонах, спортивних майданчиках, які експлуатуються постійно. Для газон ов, розташованих на приватних заміських ділянках можна вибрати будь-який зручний графік стрижки, враховуючи час для відпочинку і підростання трави. Удобрювати газон слід п'ять разів на рік. Для інтенсивно використовуваних газон ов необхідна скарифікація, тобто надрізання верхнього шару грунту і видалення спресованих залишків рослин, яка проводиться навесні і восени. Останній покіс здійснюється приблизно за 14 днів до можливого снігу.
Зверніть увагу
Добре заточуйте ножі косарки, щоб не пошкодити рослини сильно. Пошкодження від гострого леза затягуються швидше, трава менше травмується.
Корисна порада
Якщо газонна трава стала світлішати або жовтіти, терміново полийте газон. Проведіть полив в два етапи. Можна поливати після кожної стрижки, щоб рослини швидше відновлювалися.