Як створити дитячий фотоальбом.

Дитячий фотоальбом необхідний, якщо ви хочете відобразити процес дорослішання вашої дитини. Перші кроки, перші слова і перший малюнок - ці моменти запам'ятовуються надовго. А якщо зафіксувати їх в красиво прикрашеному дитячому фотоальбомі, потому року навіть ваші внуки зможуть пережити ці миті разом з вами.
Інструкція
1
Придумайте концепцію дитячого фотоальбом а. Це може бути історія дорослішання вашої доньки, розказана від її особи або сторонній погляд. Складіть план і напишіть сценарій. Завдяки такому підходу ваш альбом буде виглядати цілісним твором.
2
Збирайте всі милі незначні речі, пов'язані з дитиною, і вклеювати в альбом. Помістіть туди фотографії вагітності, отримані після УЗД; бирку з пологового будинку, в якому ви лежали; етикетки від перших памперсів або текст колискової, під яку ваш малюк засипав найкраще.
3
Зробіть особливий розділ, де можна вставити опис значення імені вашої дитини. Розкажіть веселу історію спору між вами і вашим чоловіком про те, яке ім'я найкраще підійде дитині. Опишіть знак зодіаку малюка.
4
вклеюються в альбом значущі моменти дорослішання вашої дитини: фото улюблених іграшок, яким був перший малюнок і перший зірваний квіточку. Створіть список його цитат. Можна скласти меню малюка в фотографіях: чим він снідав і чим обідав. Опишіть, яким був розпорядок дня. Через багато років буде цікаво дізнатися, як ви робили разом зарядку і які мультики дивилися найчастіше.
5
Фотографуйте не тільки дитини, але і весь навколишній побут: бабусю, яка з ним няньчила, і старшого брата, який стежив за безпекою малюка.
Зверніть увагу
Щоб альбом був більш різноманітним, використовуйте кадрування фотографій. Наприклад на одній сторінці розташуйте фото в таких пропорціях: 15х20 - крупний план, 10х15 - загальний план, 7х7 - деталі.
Корисна порада
Для прикраси в альбомі використовуйте магнітні листи, на які можна прикріпити все, що завгодно. Кожну сторінку можна прикрасити рамкою, зробіть їх попередньо в програмі Photoshop або намалюйте від руки. Прикрасьте обкладинку.