Як збити безе. покрокове приготування страви, справжній рецепт, фото.

Смачне ласощі піднімає настрій і сприяє відмінному проведенню часу в колі рідних і друзів. Тістечка безе, приготовані в домашніх умовах, додадуть затишку і теплоти будь-якому будинку.
Вам знадобиться
    • свіжі яйця - 4 шт;
    • цукор або цукрова пудра - 1 ст.
Інструкція
1
Перед приготуванням безе охолодіть яйця в холодильнику, так ви значно скоротите час збивання. Використовуйте тільки свіжі яйця.
2
Для приготування безе візьміть чисту і суху посуд, відокремте білки від жовтка. Вийміть їх з сирого яйця, прокалив отвір великої голкою з двох сторін. Ємність, куди слід перелити білки, може бути зроблена з будь-якого матеріалу - кераміки, скла, важливо не використовувати алюмінієвий посуд, інакше отримаєте білки з сірим відтінком.
3
Візьміть міксер з рамковими насадками. Збивайте білки, починаючи з найнижчої швидкості, поступово збільшуючи швидкість обертання насадок. Обов'язково стежте, щоб віночок діставав до дна посуду з білками і збивати весь обсяг безе , інакше на дні білки можуть залишитися рідкими.
4
Як тільки консистенція безе почне густіти, почніть додавати цукор. Вводите його поступово, по четвертій частині від чайної ложки під час збивання міксером. Весь цукор, доданий відразу, миттєво розчиниться в безе і зробить його рідким, що вам вже не вдасться поправити. При приготуванні тістечок безе використовуйте цукрову пудру з розрахунку 1: 4, тобто на 1 склянка цукрової пудри візьміть 4 білка.
5
Ступінь готовності безе визначте по піні і обсягом білків. Піна повинна бути густою і не розтікатися, а сама маса, доведена до готовності, в кілька разів перевищувати свій первинний об'єм.
Зверніть увагу
Слідкуйте, щоб посуд, в якій збираєтеся збивати білки, була не тільки сухою і чистою, а й без крапель жиру або жовтка, зайві чужорідні тіла можуть негативно вплинути на збивання суміші.
Корисна порада
Готуючи безе (меренги), правильно розрахуйте обсяг цукрової пудри, оскільки при меншій кількості цукру безе вийдуть грузлими, а якщо переборщити, то занадто солодкими і не повітряними. Додаючи цукор в білки в пропорції 1: 4, враховуйте розмір самих яєць.