Як визначити розрив зв'язок.

Якщо ви займаєтеся спортом, то не з чуток знаєте про те, що таке розрив зв'язок. Але як визначити його, щоб відразу призначити якісне лікування? Адже це може бути все, що завгодно: від легкого розтягування до перелому.
Інструкція
1
Пошкодити зв'язки можна буквально на рівному місці. Причому, як це не здасться дивним, професійні спортсмени отримують такі травми набагато рідше. Адже буквально з першого заняття тренер вчить не тільки тому, як перемагати в змаганнях, але і тому, як уберегтися від пошкодження в'язок .
2
Як би там не було, але якщо ви раптом відчули сильний біль в коліні або стопі, слід негайно звернутися до лікаря. Тільки лікар зі стовідсотковою точністю зможе визначити, що це: повний або частковий розрив в'язок або тільки їх розтягнення. Крім того, не виключені перелом або пошкодження меніска. За допомогою рентгенівського знімка визначити розрив в'язок зможе тільки досить досвідчений хірург. Але таке дослідження буде проводитися в будь-якому випадку.
3
Розрізняють кілька ступенів розтягування в'язок . Перша - найлегша. Людина може ходити, оскільки болі є, але швидше ниючі, ніж різкі. Та й рухливість суглоба збережена. При другому спостерігається частковий розрив зв'язки, що супроводжується появою набряком, гематомами. Ходити в такому стані людині теж вдається, але вже зі значною працею. Іноді в такому випадку використовується не тільки рентген-дослідження, а й томографія. Вона необхідна для того, щоб з'ясувати, стався частковий або повний розрив зв'язки. Крім цього, таким чином можна точно виявити і пошкодження меніска.
4
Третя ступінь розтягування в'язок - це якраз і є їх повний розрив. З'являється гострий біль, пухлини, гематоми. Про ходьбі вже не може бути й мови.
5
Розрив в'язок може виникнути одномоментно, а може протягом кількох годин ніяк себе не проявляти, що особливо небезпечно. Тому, якщо ви зробили незручне рух або впали, тут же уважно огляньте забите місце. Якщо з'явилося почервоніння, а при натисканні виникає глуха біль, негайно зверніться до травмпункту.