Як зчитувати коди несправностей.

Практично кожен автомобіль, що має електронну систему керування двигуном, також оснащений системою самодіагностики. Якщо одним з датчиків видається показання на комп'ютер, відмінне від передбачених програмою, буде запущена аварійна, а на табло автомобіля загориться лампочка, що попереджає про несправності.
Інструкція
1
Підключіть стрілочний вольтметр, щоб вважати коди несправностей до контактів, підписаним на схемі http://alflash.com.ua/CheckConMMC2.gif"відповідно під №1 і №12 роз'єму. Потім включіть запалення. Проведіть зчитування кількості коливань покажчика вольтметра. Зверніть увагу на тривалість імпульсу напруги, а також на кількість часу між ними.
2
Вважати коди несправності ви можете також на слух, якщо замість вольтметра підключити генератор, який має п'єзоелектричний випромінювач, наприклад, що використовується як зумера. Визначити коди несправності можна по тривалості «писків».
3
Зчитування кодів, зафіксованих в системі управління автомобіля японського виробництва, виконайте з використанням перемички. Для цього замкніть контакти Е1 і ТЕ1 роз'єму діагностики. Зазвичай маркування висновків наноситься на корпус роз'єму. На автомобілях «ВАЗ» можна вважати коди , що фіксуються контролером ITMS. Використовуйте контрольну лампу, замкніть між собою контакти А і В, включіть запалення.
4
Проведіть зчитування кодів помилок в автомобілі Nissan, для них ця процедура дещо складніше, тому що контролер розташований у важкодоступному місці. Процедуру необхідно проводити зі світлодіодів, які розташовані на блоці контролера.
5
Увімкніть запалювання, переконайтеся, що світяться обидва діода, потім поверніть ручку, відповідальну за вибір режиму, за допомогою викрутки до упору за годинниковою стрілкою. По черзі висвітяться цифри 23, 24, потім 31.
6
Якщо з'явилися ще коди , випишіть їх. Червоний сигнал означає десятки, зелений - одиниці. Таким чином, запишіть отримані коди . Після діагностики очистіть пам'ять системи. Для цього відключіть акумулятор на кілька десятків секунд.