Як підключити два саба.

Два сабвуфера при правильному налаштуванні можуть забезпечити більш високу потужність сигналу, а також скорегувати негативний вплив приміщення на якість звуку. При установці ви можете поекспериментувати з їх розміщенням і отримати оптимальний варіант.
Вам знадобиться
  • - сабвуфери;
  • - кабель;
  • - підсилювач;
  • - акустична система.
Інструкція
1
Визначте оптимальне розміщення сабвуферів в приміщенні. Наприклад, встановіть їх недалеко один від одного або розташуйте в двох передніх кутах приміщення. У проблемних приміщеннях можна розмістити їх на протилежних стінах.
2
Крім того, за допомогою установки двох сабов ви можете звести до мінімуму локалізацію звуку, тобто коли слухач може визначити розташування джерела низьких звукових частот. Якщо розташувати саб в кутку приміщення, це забезпечить більш гучний звук, а біля стіни - більш значне звучання басів.
3
Врахуйте також специфіку вашої акустичної системи. При підключенні двох сабов питання зводиться до того, що кожен сабвуфер необхідно підключити до одного з каналів підсилювача. Правда в сучасних Hi-Fi системах такий спосіб підключення зустрічається досить рідко.
4
Продумайте розташування, прикиньте відстань і виконайте підключення сабов - для цього візьміть довгий і товстий акустичний кабель. Скористайтеся ним, щоб підключити сабвуфер до підсилювача. Це дозволить зменшити навантаження на звукову систему в діапазоні низького звуку.
5
Підключіть саб іншим способом - для цього підключіть його до виходів з підведеними проводами акустичної системи. Тоді система і сабвуфер працюватимуть разом в діапазоні низьких частот.
6
Підключіть другий сабвуфер до системи - приєднаєте його паралельно щодо першого до кожного з каналів підсилювача. Так ви можете добитися збільшення впливу системи. Не встановлюйте їх «намертво» на одному місці. Спочатку ввімкніть їх або просто встановіть в передбачуваному місці.
7
Потім запустіть на відтворення музики з басами, знайдіть місце, де буде максимальний тиск і звук буде найнижчим. Таким чином, ви зможете знайти оптимальне розташування і підключити два сабвуфера.