Як змінити steam. Як змінити id steam.

Сервіс Steam дозволяє зареєстрованим в системі учасникам купувати ліцензії до комп'ютерних ігор. Також для користувачів Steam передбачені спеціальні акції та подарунки.
Вам знадобиться
  • - доступ в інтернет.
Інструкція
1
Для того щоб виконати зміну аккаунта Steam, скористайтеся блокуванням старої облікового запису сервісу. Для цього зверніться до адміністраторів за допомогою.
2
Зверніть увагу, що повністю аккаунт Steam не підлягає видаленню, тому ви не зможете скористатися при реєстрації тим же ім'ям користувача системи і поштовою скринькою. Блокування аккаунта також можлива при порушенні правил користування системою - продаж аккаунта, спільне його використання двома і більше особами, операції з чужими банківськими картами і так далі. У цьому випадку обліковий запис буде заблокована тільки до з'ясування обставин.
3
У випадку якщо вона вам не знадобиться надалі, не перепродавати її іншій особі, оскільки це суперечить правилам. Також заявити адміністраторам про вашу відмову від використання системи Steam за допомогою даного аккаунта необхідно, оскільки його можуть зламати.
4
Зареєструйтеся заново в системі Steam, використовуючи свої справжні дані. Також зверніть увагу, що сервіс накладає певні вікові обмеження. Підтвердіть реєстрацію в системі та змініть користувача програмного забезпечення.
5
Зверніть увагу, що зміна Steam ID в іграх заборонена, як і будь-яка інша форма незаконного використання програмного забезпечення. Ця процедура також виконується стороннім ПЗ, яке в більшості випадків має в архіві віруси.
6
Для того щоб перебити ID не в цілях незаконного використання програмного забезпечення, зв'яжіться з працівниками технічної підтримки сервісу, пояснивши ситуацію, при якій вам доводиться змінювати ідентифікатор гри. Цілком можливо, що вам навіть не доведеться цього робити. Зв'язатися з техподдержкой ви можете на офіційному сайті сервісу.
Корисна порада
Намагайтеся рідше змінювати акаунти Steam.