Як створити об'ємний текст.

Для створення об'ємного тексту існує безліч редакторів. Одним з найбільш зрозумілих і звичних багатофункціональних програм залишається Adobe Photoshop, за допомогою якого можна створити об'ємний текст кількома способами.
Вам знадобиться
  • - програма Adobe Photoshop.
Інструкція
1
Завантажте на ваш комп'ютер графічний редактор "Adobe Photoshop" або його аналог, що виконує схожі функції, найкраще виберіть варіанти, що підтримують роботу з об'єктами в режимі 3D. Після установки програмного продукту виконайте його реєстрацію за допомогою телефону чи інтернету.
2
Відкрийте зображення, на яке вам потрібно нанести об'ємний текст. У разі якщо воно ще не створено, намалюйте його за допомогою інструментів на панелі ліворуч. Виконайте редагування зображення таким чином, щоб вийшов кінцевий його варіант і потім не повертатися до його виправлення.
3
Створіть новий шар. В панелі інструментів виберіть введення тексту , а в який з'явився зверху меню його форматування виберіть колір, розмір, шрифт і так далі. Створіть другий аналогічний шар, але вже зсунувши текст за допомогою стрілок вліво, вправо, вниз, вгору, або по діагоналі на ваш розсуд в залежності від бажаного напрямку.
4
Виконайте редагування кожного шару окремо, після чого виконайте з'єднання шарів і зведення зображення. Збережіть його в папку на вашому комп'ютері, задавши настройки якості, параметри інтерполяції і розмір зображення. Найкраще заздалегідь створювати оригінал високого дозволу і хорошої якості.
5
У разі якщо у вашій збірці Adobe Photoshop є вбудований плагін для трансформування об'єктів в 3D, скористайтеся ним для створення об'ємного тексту . У разі відсутності такого доповнення ви можете завантажити його окремо з інтернету. Це пов'язано з тим, що вбудований такий плагін нерідко призводить до аварійного завершення програми без збереження робочих даних. У разі якщо вам важко розібратися у функціях програми Adobe Photoshop, скачайте одну з відеоінструкцій по створенню об'ємних текстів.
Корисна порада
Частіше переглядайте відеоуроки по Adobe Photoshop.