Як качати трицепс.

Великі руки - мрія будь-якого чоловіка. Але не всі знають, що маса руки на шістдесят відсотків складається з маси трицепса. Трицепс набагато більш простий для прокачування, ніж біцепс. Для того, щоб качати трицепс, достатньо кількох базових вправ, головне - виконувати їх правильно.
Вам знадобиться
  • - абонемент в тренажерний зал
Інструкція
1
Виконуйте вправи на трицепс після того, як ви пропрацювали грудні м'язи. При роботі на грудні м'язи трицепс є групою м'язів, яка піддається другорядної навантаженні. При жимі лежачи для того, щоб збільшити навантаження на трицепс, візьміть штангу вузьким хватом, в цьому випадку сімдесят відсотків навантаження припаде саме на трицепс.
2
Виконуйте жим EZ штангою з-за голови. Лягайте на лаву, руки долонями вниз. Беріть в руки штангу, заведіть її за голову, зігніть лікті. Повільно розгинайте лікті і так само повільно згинайте назад. Виконайте чотири підходи по десять повторів.
3
Виконуйте жим EZ штангою з-за голови. Лягайте на лаву, руки долонями вниз. Беріть в руки штангу, заведіть її за голову, зігніть лікті. Повільно розгинайте лікті і так само повільно згинайте назад. Виконайте чотири підходи по десять повторів.
4
Поставте коліно на похилу лаву і нахиліться, бажано знаходитися перед дзеркалом. Візьміть в руки гантелю, зігніть руку в лікті, другий спираючись на лаву. Різким рухом випрямити руку, повільно опустіть у вихідне положення. Повторіть вправу в п'яти підходах по десять повторів.
Відео по темі
 http://www.youtube.com/watch?v=_K4ik3M19LQ
Зверніть увагу
При триманні ваги над особою обов'язково просите щоб вас страхували - це позбавить вас від травм.
Корисна порада
Кожна вправа робіть ретельно і пийте воду в перервах
Тріцепс являє собою триголовий м'яз, яка працює в протилежності з біцепсом. Єдина відмінність - її обсяг набагато більше. Саме тому прокачуванні даної групи м'язів необхідно приділити особливу увагу.
Вам знадобиться
  • - штанга;
  • - гантелі;
  • - лава.
Інструкція
1
Щоб тренування пройшло успішно, перед початком занять провітріть приміщення. Таким чином, вам буде легше виконувати вправи. Кожне заняття починайте з загальної розминки, щоб уникнути різного роду травм і розтягувань. Вправи виконуйте повільно, без зайвих ривків. Обов'язково стежте за диханням.
2
Одне з ефективних вправ на трицепс, яке можна виконати в домашніх умовах - розгинання рук з обважнювачами з положення лежачи. Візьміть в руки по гантелі вагою 1,5-2 кг. Ляжте на рівну поверхню на спину. Руки зігніть під кутом 90 градусів. Повільно випрямляйте їх, повертаючись у вихідне положення. Вправа повторіть 10-15 разів.
3
Віджимання від підлоги - найпоширеніше вправу, яке виконують для прокачування м'язів рук. Займіть вихідне положення. Руки розставте на ширині плечей. Зберігаючи спину рівною, повільно опускайтеся вниз. Акуратно поверніться у вихідне положення. Вправа повторіть 10-12 разів. Для збільшення навантаження поступово додавайте кількість підходів.
4
Виконайте жим стоячи. Для цього заздалегідь приготуйте м'яч середніх розмірів. Підніміть його над головою. Повільно опускайте м'яч за голову. Намагайтеся в цей момент не змінювати положення ліктів. Поступово поверніться у вихідне положення. Вправа повторюйте протягом 5-7 хвилин.
5
Не менш ефективні для накачування трицепсів розгинання рук в нахилі з гантелі. Встаньте біля лави (дивна). Правою рукою і коліном обіпріться на поверхні. Ліву руку зігніть під кутом в 90 градусів, взявши гантель. Акуратно випрямляйте її, намагаючись при цьому не міняти положення ліктя. Поверніться у вихідне положення. Вправа повторіть на кожну руку по 15-20 разів. Щоб збільшити навантаження, поміняйте вага гантелей або збільште кількість підходів.