Як налаштувати слуховий апарат.

Людина з порушеним слухом, вперше надів слуховий апарат, може відчувати дискомфорт. Навколишні звуки, раптово вриваються в безмовний світ, часто спотворені і сприймаються як шум. Тому важливо правильно налаштувати слуховий апарат і пройти курс реабілітації.
Вам знадобиться
  • - аудіометр;
  • - слуховий апарат.
Інструкція
1
Проведіть первинну настройку слухового апарат а відразу після його покупки або отримання. Для цього зверніться у сурдологічний центр, щоб лікар-сурдолог відрегулював індивідуальні налаштування апарат а, ґрунтуючись на дані аудіограми.
2
При налаштуванні непрограмовані апарат а в звукоізольованому приміщенні надіньте слуховий апарат і увімкніть його. Одягніть навушники і натискайте на кнопку аудіометру, коли будете чути звукові сигнали, різні за частотою та інтенсивністю.
3
Зніміть слуховий апарат і віддайте його сурдолог для налаштування. Збудовані параметри самостійно змінити неможливо, але регулювати гучність сигналів вам під силу.
4
Якщо ви придбали сучасний цифровий слуховий апарат , то налаштувати його буде простіше, ніж апарат попереднього покоління. У сурдологічному центрі надіньте слухові апарат и. Спеціаліст підключить їх до комп'ютера і налаштує всі необхідні параметри. В процесі настройки спілкуйтеся з сурдолог, відповідайте на запитання про якість звучання.
5
Деякі моделі слухових апарат ов можуть підтримувати декілька режимів посилення звуків. За допомогою пульта дистанційного керування перемикайте режими, коли потрібно посилити мовні звуки або приглушити шум вулиці.
6
Через 1-2 тижні прийдіть в сурдологічний центр для того, щоб налаштувати слуховий апарат повторно. Точна настройка проводиться для того, щоб сприйняття звуків навколишнього світу було якомога точнішим і комфортним для вас. Повторіть процедуру установки оптимальних параметрів.
7
Детально розкажіть лікарю-сурдолог, як ви чуєте за допомогою слухового апарат а. Зверніть увагу, повністю ви сприймаєте мову співрозмовника чи ні, як чуєте музику або звуки природи. Низькі і високі звуки можуть сприйматися по-різному, і, можливо, звучання одних ви захочете підсилити, а інших зробити тихіше.
8
Після налаштування слухового апарат а звертайтеся до фахівців при будь-яких змінах при сприйнятті звуків, а так само при кожній зміні вушних вкладишів. Регулярно міняйте елементи живлення і тримайте при собі запасні батарейки. Намагайтеся носити слуховий апарат постійно, звертаючи увагу на звучання нових звуків.