Як заробити гроші своїм розумом.

Кожна людина замислюється час від часу про пошуки додаткового або основного заробітку. Поточна робота може не влаштовувати з багатьох причин: маленька зарплата або відсутність можливості проявити себе. Однак більшість проблем пов'язано з тим, що оплата не залежить від ваших розумових здібностей. В даний час існує безліч способів заробітку своїм розумом.
Інструкція
1
Проаналізуйте ваш склад розуму. Деякі вміють добре аналізувати, інші швидко міркують, а треті володіють великим багажем знань. Від усіх цих факторів залежить те, яким способом ви можете заробити гроші своїм розумом . Складіть список своїх достоїнств і недоліків в плані розумових здібностей. При цьому будьте достатньо щирі, так як ваші мінуси в чому вплинуть на кількість зароблених грошей. Визначте галузь знань, в якій ви відчуваєте себе вільно.
2
Займіться торгівлею на фондовій або валютній біржі. Даний вид заробітку вимагає вміти аналізувати великий обсяг інформації, що надходить, складати прогнози і приймати відповідальні рішення. Для початку необхідно вивчити основну інформацію щодо ведення торгів, вибрати ринок і відкрити рахунок у брокерській конторі.
3
Після цього ви отримаєте торговельну платформу, на якій зможете подивитися графіки цін або курсів валют. Використовуючи різні торгові стратегії і прогнозуючи рух ринку, можна заробляти на купівлі-продажу.
4
Почніть заробляти гроші написанням статей. Даний вид заробітку називається рерайтинг або копірайтинг. Для цього вам необхідно володіти певними знаннями і мати великий словниковий запас. У цьому випадку заробляти можна, продаючи власні статті чи роблячи роботу на замовлення. У першому випадку необхідно знайти біржу статей, на якій ви будете виставляти свої роботи, а в другому - звернутися до сайтів фрілансу, де можна знайти безліч оголошень про роботу.
5
Навчіться працювати в будь-якій програмі. Особливо популярними в цьому плані нині є Photoshop і 3dMax. В інтернеті можна знайти безліч оголошень, в яких потрібні досвідчені користувачі даних додатків. Ви зможете не тільки заробити велику суму грошей, але й реалізувати свій творчий потенціал.
Згідно зі статистикою, більшу зарплату отримує та людина, яка виконує розумову роботу. Виявляється, заробити своєю творчістю, талантом і розумом зовсім не складно. Важливо лише знати кілька способів цього самого заробітку.
Інструкція
1
Знайдіть в інтернеті ресурси або портали, де можна реалізувати свою ідею. До таких відносяться біржі копірайтингу, інтерактивні творчі системи, сервіси з виконання креативних ідей. На таких порталах, як правило, платять за оригінальність, просять допомогти порадою, придумати гасло, розробити дизайн майок, кухлів та інших дрібниць. А можуть попросити просто сфотографувати пейзаж за вікном. Є там і серйозні замовлення, наприклад, написання статей або розробка рекламного банера. Вартість таких замовлень в рази більше, але і зусиль доведеться докласти чимало.
2
Зареєструйтеся на численних порталах, які проводять великомасштабні опитування та анкетування. На запропоновані анкети та запитальники необхідно буде відповідати правдиво. В основному, адміністрація таких сайтів відправляє опитування тим учасникам, які відповідають тематиці анкети. Особисті дані, захоплення, освіту і спеціальність учасника опитування вказуються при реєстрації. Робота не регулярна, але заробити своїм розумом і знаннями тут цілком реально.
3
Відвідайте онлайн-аукціони, де крім уживаної техніки та електроніки можна продати власні твори або речі, зроблені своїми руками. Тут важливо правильно вибрати категорію товарів, які бажаєте продати. Варто також добре розрекламувати свою ідею або проект, а також докласти кілька яскравих і привертають увагу фотографій.
4
бере участь у творчих конкурсах, які розміщуються в мережі або в друкованих виданнях. Це можуть бути конкурси віршів, казок, конкурси на розроблення символів або рекламних акцій, конкурси на кращі слогани або ідеї для реалізації якого-небудь проекту. Головний приз у подібних творчих змаганнях, як правило, грошовий.
Корисна порада
Не бійтеся проявляти свої таланти, показувати своє знань певних галузей науки і техніки, діліться своїм досвідом і вміннями, і тоді можна буде сміливо стверджувати, що ви заробляєте власним розумом.