Як сушити м'язи. клей для глаткой поверхні.

Коли ми набираємо масу тіла, ми автоматично разом з м'язовою масою набираємо жирову масу - це неминучий процес. Природно, "сушка" як така чревата втратою маси і об'єму, але рельєфна фігура виглядає набагато краще, ніж маса жиру упереміш з м'язами. Якщо сушити м'язи правильно, втрати маси будуть незначні.
Вам знадобиться
  • - абонемент в тренажерний зал
  • - довідник по калорійності
Інструкція
1
уріжте кількість щодня споживаних калорій на сорок відсотків. Якщо ви до цього усередині набирали масу, то зараз ваш організм буде відчувати брак поживних речовин, і за рахунок цього буде скорочувати жировий прошарок. Повністю виключіть продукти з високим вмістом жиру і мінімізуйте солодке.
2
Використовуйте ті ж самі вправи, які ви використовували до цього, але з меншими вагами і меншою кількістю повторів. Ваша мета - змусити м'язи працювати, а не рости, меншу вагу необхідний тому як ваша сила падає відповідно з недостачею калорій. Вправи на витривалість допоможуть вам спалити ще більшу кількість підшкірного жиру.
3
Використовуйте аеробні тренування і кардіотреніровки, такі тренажери, як велосипед і бігова доріжка. При поєднанні цих вправ і вправ на витривалість, ваша м'язова маса знизиться на обсяг до десяти-п'ятнадцяти відсотків, в той час як втрати в жировій масі складуть до сімдесяти відсотків. Залежно від тривалості сушіння і вашої цілеспрямованості, ці індикатори можуть змінитися як в гіршу, так і в кращу сторону.
Зверніть увагу
Останній прийом їжі повинен бути не пізніше шести годин вечора
Корисна порада
Намагайтеся пити якомога більше рідини.
Пиломатеріали на сьогоднішній день досить затребувані і користуються великою популярністю серед покупців. З них виготовляються будинки, котеджі, дерев'яні меблі. Однак якісний виріб можна виготовити тільки з сухого матеріалу. Тому потрібно його правильна сушка як на виробництві, так і в домашніх умовах.
Інструкція
1
Розташуйте деревину для сушки в спеціальних сушильних камерах. Дуже важливо зробити це правильно. Матеріал в пачці повинен бути прямим, його слід штабелювати, використовую в проміжках кілочки і дошки. Підстави пиломатеріалів і проміжних дощок, повинні лежати в одному ряду з кілочками. Не розміщуйте їх в сушильних камерах занадто щільно один до одного, між ними повинен проходити повітря.
2
Встановіть вентилятори з великими лопатями для збільшення інтенсивності подачі повітря. Використовуючи повітряні заслінки, рівномірно розподіліть потік повітря між штабелями. Для якісного просушування пиломатеріалу, використовуйте матеріал однієї товщини і однієї породи. Для м'яких порід застосуєте температуру + 45 градусів, для твердих + 60.
3
Розташуйте деревину штабелем при сушінні в домашніх умовах під навісом, укривши пиломатеріали від дощу і прямого попадання сонця. Для цього попередньо підготуйте місце. Це повинна бути рівна поверхня, яку можна зробити за допомогою труб, рейок або бруса. Нижній шар дощок від землі розташуйте на висоті не більше 30 см. У разі, якщо вона сира, то застеліть її соломою, тирсою або накрийте руберойдом. Важливо міцно закріпити своєрідний піддон, де будуть лежати пиломатеріали та створювати тиск, щоб конструкція не зруйнувалася.
4
Змастіть торці дощок спеціальними хімікатами. Для цього підійде будь-яка столярна фарба, оліфа або масло. Важливо не забути про прокладки, які слід встановити між шматків деревини. Рекомендується періодично провертати матеріал, для рівномірного просушування. Сушити найкраще при температурі не більше +15? - +20 ?. Дуже важливо не тільки уникнути тріщин в деревині, а й загнивання, появи грибка, личинок і.т.д. Для цього пиломатеріал слід попередньо очистити, зрізати кору, прибрати бруд і появляющуюся гниль. Оберніть пиломатеріал газетою і залиште на ніч. Вдень же бажано, сушити природним способом.
Корисна порада
При проведенні сушки спеціальної високоякісної деревини покрийте вузькі краю пиломатеріалів водостійким покриттям, щоб знизити швидкість сушки і мінімізувати розщеплення країв.