Як збільшити силу удару по м'ячу. Як навчиться добре карбувати м'яч.

У футболі сила удару по м'ячу є одним з найважливіших компонентів успішної гри, так як часто доводиться бити з далеких дистанцій. Відпрацюванні цього аспекту варто приділити підвищену увагу під час тренувального процесу.
Інструкція
1
Розслабте все тіло перед нанесенням удару . Тут вступає в силу «ефект хлиста». Удар по м'ячу буде набагато сильнішою, якщо бити розслабленою ногою. Уявіть, що ваші кінцівки будуть увесь час напружені. У цьому випадку не буде належного ефекту, і м'яч не полетить так далеко, як цього б хотілося. Єдине місце, яке варто напружувати, це щиколотка.
2
Поставте м'яч на ударну позицію. Відійдіть на кілька метрів назад. Розбіг і замахнемся що б'є ногою. Останнім крок перед ударом повинен бути досить довгим. П'ятка ноги, що б'є повинна практично торкнутися сідничних м'язів. Дозвольте своєму коліну пройти вперед першим. І в останню секунду розпрямте ногу в Хлистова русі «крізь лежачий м'яч». Корпус подайте трохи назад.
3
Спостерігайте завжди за тим, як ваша нога стосується снаряда. Якщо ви чітко бачите весь процес, значить, ви будете бити сильніше і точніше. Даний прийом дозволяє управляти тілом, даючи додаткове прискорення м'ячу. Перевірте це, б'ючи м'ячем об стіну. Це вам допоможе виміряти силу удару . Завжди запитуйте воротаря своєї команди, наскільки йому важко або легко відбивати удари по воротах. Це теж буде індикатором збільшення сили удару .
4
Тренуйте удари день у день. Як тільки ви освоїли вищенаведену теорію, почніть бити по м'ячу якомога частіше. Це можна навіть робити до і після тренування. Попросіть наставника надавати вам більше часу для подібної навантаження, щоб швидше з'явився результат в даному компоненті.
5
Зміцнюйте м'язи і суглоби ніг. Без загальної фізичної навантаження неможливо прогресувати на полі. Завжди пам'ятайте про це. Такі вправи, як присед на плечах з партнером, розніжка, човниковий біг, випади зі штангою повинні стати вашою регулярної програмою. Через деякий час ви самі здивуєтеся, наскільки виросла міць удару по м'ячу.