Як одягатися в сауну.

Відвідування сауни - не просто оздоровча процедура, це цілий ритуал спілкування. Традиційно в сауну прийнято ходити в компанії друзів. Але навіть відвідини парної виключно в косметичних цілях в абсолютній самоті увазі наявність спеціального одягу, або так званого банного комплекту.
Інструкція
1
Один з головних предметів, необхідних у сауні, - це широке рушник. Воно служить одночасно одягом, якщо його обмотати навколо тіла, і накидкою для сидіння, котра перешкоджає контакту найделікатніших частин тіла з лавкою. До речі, рушник цілком заміниме тонкої простирадлом, яка теж дозволяє шкірі дихати, вбираючи піт.
2
Подбайте про традиційну шапочці для лазні. До речі, окремі екземпляри таких головних уборів модельєри перетворили в дизайнерські речі з натурального повсті. Ця спеціальна шапочка охоронить голову від теплового удару і ефективно захистить волосся від жару. Якщо банної шапки під рукою не виявилося, можна обернути голову звичайної бавовняної косинкою або тонким рушником.
3
Тапочки не менш важливі в сауні. Краще, якщо це будуть гумові шльопанці, причому особисто ваші, а не видані персоналом. Грибок стопи прекрасно передається через поверхні підошви, лавок, статі.
4
В сауні нагоді і банний махровий халат. Звичайно, в самій парній цей одяг буде недоречна, але халат з лишком замінить великий рушник при виході з сауни.
5
Сучасні виробники пропонують не просто окремі красиві аксесуари для лазні, вони подбали одразу про все. Любителі сауни можуть придбати повноцінний одноразовий комплект одягу для сауни та косметичних процедур. Це зручно і гігієнічно. Як правило, комплекти виготовляються з м'якого, натурального матеріалу і включають в себе: одноразове рушник, іноді шорти, шапочку, тапочки на нековзною підошві, для жінок - бюстьє.
Зверніть увагу
Не рекомендується надягати в сауну купальник. Синтетичні матеріали доставлять дискомфорт при контакті з распаренной шкірою і можуть викликати раздраженіе.Также не можна в парну надягати купальник або плавки з металевими заклепками і деталями - при нагріванні вони обпалять шкіру. З цієї ж причини перед відвідуванням сауни рекомендується зняти всі металеві прикраси.