Як дізнатися баланс.

Інформація про стан особового рахунку надається клієнтам операторів стільникового зв'язку на безкоштовній основі. Також ви можете дізнатися залишок на балансі, не маючи доступу до телефону, налаштувавши при цьому послугу "Особистий кабінет".

Вам знадобиться

- доступ в інтернет.

Інструкція
1
Для визначення балансу особового рахунку вашого номера оператора Білайн скористайтеся комбінацією * 102 # і клавішею відправки виклику. Дочекайтеся виконання запиту і перегляньте залишок у відобразиться на екрані повідомленні.
2
Щоб перевірити залишок на рахунку мобільних операторів МТС і Мегафон, введіть комбінацію * 100 # і також натисніть кнопку відправки виклику. Відобразити на екрані суму. Комбінацію для отримання інформації про стан рахунку в інших операторів стільникового зв'язку дізнавайтеся на їх офіційному сайті, в сервісному меню телефону або в документації, яка зазвичай йде в комплекті підключення номера мобільного телефону.
3
У випадку якщо у вас є доступ ви інтернет, контролюйте баланс вашого особового рахунку і процедури щодо списання з нього грошових коштів, зареєструвавшись на сайті оператора. Для цього зайдіть в розділ "Особистий кабінет", введіть ваш номер телефону, після чого вам буде надіслано повідомлення з даними для входу в систему.
4
Введіть логін і пароль з отриманого повідомлення і перегляньте баланс особового рахунку на головній сторінці. Для деталізації перейдіть у відповідний пункт меню. Для клієнтів компанії Мегафон надається послуга сервіс-гід, аналогічна особистого кабінету користувача. Їй також можна керувати і з мобільного телефону (https://sg.megafon.ru/).
5
Зв'яжіться з обслуговуючим вас оператором стільникового зв'язку та з'ясуйте у нього умови надання додаткових відомостей про баланс вашого особового рахунку, наприклад, при відправленні вами повідомлень або по закінченню викликів. Це зручно для тих, хто рідко перевіряє залишок на балансі особового рахунку, у зв'язку з чим забуває про своєчасне її поповнення.
Корисні поради

Увімкніть нагадування про баланс рахунку.