Як вставляти банківську карту. Як правильно вставляти пластикову картку в банкомат.

Багато людей, вперше використовуючи банківську карту, стикаються з деякими труднощами при знятті коштів через банкомати. В результаті доводиться просити перехожих пояснити, як правильно її вставляти, щоб отримати гроші. При цьому можна потрапити на шахрая, який скористається невмінням людини в особистих цілях.
Інструкція
1
Огляньте уважно банкомат і знайдіть прийомний отвір. Бажано це зробити в той час, як стоїте в черзі, щоб не затримувати оточуючих. Обережно підглянете за діями інших людей. Якщо нікого крім вас немає біля банкомату, спокійно вивчіть його основні отвори і кнопки. Більшість даних пристроїв мають приймальне отвори для банківських карт, яке позначається стрілочкою або відповідним написом, отвори для видачі грошей і отримання чека.
2
Вивчіть банківську карту . В основному всі вони мають однакову стандартну конструкцію. В одного боку номер карти, а з іншого магнітна смуга. Вставляти в банкомат її необхідно так, щоб магнітна смуга була знизу праворуч. Іншим орієнтиром служить спеціальний малюнок на верхній стороні карти. Як правило, вона вставляється в банкомат так, щоб малюнок був попереду ліворуч. Аналогічним способом вставляється і карта з чіпом, що нагадує цим- карту телефону.
3
Вставте банківську карту в прийомний отвір банкомату. Якщо ви все робите правильно, то в певний момент відчуєте, як пристрій самостійно втягує картку всередину. Відпустіть її. Не варто з силою вставляти карту в банкомат. Якщо пристрій її не втягує, можливо, воно несправне і варто утриматися від його використання.
4
Дочекайтеся завантаження інтерфейсу банкомату. На екрані з'явиться напис, що пропонує вибрати мову інтерфейсу. Для вибору необхідно натиснути відповідну кнопку, розташовану по краю дисплея. Введіть ПІН-код. При цьому необхідно стежити, щоб знаходяться поруч люди не бачили що набирає комбінацію. Цифри для набору перебувають під монітором. Натисніть кнопку «Введення». Тепер ви спокійно можете подивитися залишок на рахунку або зняти необхідну суму.