Як кріпити гіпсокартон до напрямних. Як кріпить гіпсокартон крок саморізів.

Вирівнювати стіни простіше за допомогою гіпсокартону, ніж будівельних сумішей. Звичайно, для кріплення такого матеріалу знадобляться навички та деякі вміння, крім того, буде зменшена площа приміщення, але результат перевершує всі інші способи вирівнювання стін. На гіпсокартон потім набагато простіше клеїти шпалери, наносити декоративну штукатурку.
Вам знадобиться
  • - набір інструментів - викрутки, ключі;
  • - шуруповерт;
  • - сантиметр.
Інструкція
1
Виміряйте стіни. Нормальними параметри кімнати вважаються, коли по довжині стіни зверху і знизу рівні. Досить часто показання вимірювань все-таки розходяться. Тоді майте це факт на увазі при розмітці і виберіть довжину заздалегідь. Наведемо приклад: при вимірюванні з'ясувалося, що одна стіна 2,5 м, а з протилежного боку 2,55 м. Тобто є зайві 5 см. Тоді починайте розмітку під каркас 5 см від довгої стіни, плюс до цього додайте ще відстань під направляючу . У підсумку кути приміщення вийдуть прямими.
2
Відступіть на 3 або 4 см від стіни. На цій відстані на стелі вкрутіть саморіз, на який прикріпіть на нитці схил (наприклад, звичайну гайку). Тим самим ви отримаєте рівну лінію. Вкрутіть ще один саморіз в місці зіткнення виска і статі. До двох саморізами прив'яжіть нитку в натяг. І так у всіх кутах вашого приміщення.
3
Простягніть між саморізами на підлозі та стелі нитки. Отримайте контур вашого каркаса, необхідного для кріплення гіпсокартону . Поставте мітки під цими натягнутими нитками, після чого їх зніміть.
4
За матюками на стелі та підлозі прикріпіть за допомогою саморізів напрямні (по всьому периметру).
5
Підготуйте напрямні-стійки - відпиляйте їх відповідно до розмірів кімнати. Розрахуйте розташування таких з кроком не більше 50 см. Вставте ці стійки в напрямні, які встановлені на підлозі та стелі. Вийшов каркас з гіпсокартону під стіни.
6
Зміцніть каркас, причому зробіть це якомога більш міцно. Стійки прикріпіть знизу і зверху саморізами по металу до напрямних. Прикріпіть кожну стійку до стіни. Намертво. Використовуйте для цього дерев'яні планки, які підсовуйте між стійками і стіною в зазор. Прикріпіть їх до стіни довгими саморізами.
7
Гіпсокартон саморізами по металу прикріпіть до кожної стійці. Дотримуйтесь крок - від 30 до 40 см. Трохи утопите головки саморізів в гипрок. Гіспокартон має властивість легко розрізатися. У разі якщо у вас цілий лист не влазить, треба зробити отвір або обійти перешкоду, то за допомогою звичайного канцелярського ножа проведіть по лінійці лінію відрізу і просто зламайте лист.
Зверніть увагу
Якщо ви непрофесіонал і не знаєте точно, скільки вам треба матеріалу гіпсокартону, то врахуйте: стандартні розміри для листа гіпсокартону - 2500х1200х12,5 см. Виходячи з цього, розраховуйте кількість аркушів для свого приміщення, плюс ще трохи.
Корисна порада
Якщо вам треба звукоизолировать або утеплити стіни, то розташуйте або пробкові мати або скловату між стійками.