Як позбутися запаху шкіряного взуття. Як позбутися запаху взуття зі шкірозамінника.

Якщо ви купили нові туфлі, а від них йде неприємний запах, то знайте - це неякісна шкіра або шкірозамінник. Але викидати, звичайно, взуття не варто, досить докласти трохи зусиль, щоб позбутися запаху.
Вам знадобиться
  • - вата або ватяні диски;
  • - мило;
  • - борошно;
  • - морська сіль.
Інструкція
1
Якщо туфлі з натуральної шкіри, то вони виділяють легкий запах шкіри, як якщо б це була нова шкіряна сумка або куртка. З цим запахом нічого не робіть - досить провітрити виріб. але якщо ви людина дуже чутливий, то скористайтеся дезодорантом. З часом цей запах піде.
2
У разі застосування для виготовлення виробів неякісної шкіри або використання шкірозамінника туфлі або чоботи будуть видавати дуже неприємний запах. В даному випадку спробуйте провітрити взуття. Приготуйтеся до того, що робити це доведеться часто: за один раз запах не вивітриться.
3
Удайтеся до «народних радам». Промийте взуття теплою мильною водою.
4
Далі протріть оцтом і промийте милом заново.
5
Після всіх виконаних процедур, просушіть і ретельно провітріть взуття.
6
Є ще один народний метод: насипте всередину звичайну дитячу присипку або борошно. Зачекайте годину або два, після чого пропилесосьте ретельно взуття зсередини. Також можна використовувати соду, активоване вугілля або морську сіль, залишивши її до ранку.
7
Потім протріть ганчірочкою, щоб зібрати соду.
8
Просто замініть устілку, тому що причиною запаху може бути саме така, виготовлена з неякісного матеріалу. Поміняйте на устілки, виконані з натуральних матеріалів, або скористайтеся спеціальними устілками з прошарком з вугілля. Такий вид гарний тим, що вони здатні вбирати вологу і можуть запобігти виникненню неприємного запаху . Також у продажу є спеціалізовані ароматизовані устілки ..
Зверніть увагу
Перед тим як вдатися до якого-небудь способу, переконайтеся, що це не зможе нашкодити вашого взуття. Зверніть увагу, що темне взуття не слід обробляти содою - можуть залишитися світлі плями.
Корисна порада
У будь-якому випадку, якщо ви кожен день будете провітрювати своє взуття, ви зможете позбутися запаху як нового взуття, так і старої, яку носите постійно.