Як прибрати запах нафталіну. Як вивести запах нафталіну з одягу.

Нафталін використовується в різних сферах: в хірургії (в якості дезинфікуючого засобу), у промисловості (для отримання барвників і навіть вибухових речовин) і в побуті (як ефективний засіб від молі). Але є у нафталіну один серйозний недолік - неприємний запах. Цей аромат дуже стійкий.
Вам знадобиться
  • - вода;
  • - миючий засіб;
  • - оцет;
  • - лаванда або чайна троянда;
  • - пластикова упаковка ;
  • - поглиначі запахів;
  • - іонізатори;
  • - харчова сода;
  • - деревне активоване вугілля.
Інструкція
1
Якщо запах ом нафталіну просякла одяг, позбутися неприємного аромату можна, вивісивши одяг на кілька днів на сонці: свіже повітря і прямі сонячні промені усунуть нафталіновий запах. Після проведеної процедури обов'язково виперіть одяг, додавши у воду для прання трохи оцту. Зверніть увагу: шкіряні речі, смердять нафталіном, вивішують на свіже повітря, але в притінене місце, оскільки для них прямі сонячні промені небезпечні!
2
Спакуйте просочилася нафталіновим запах ом одяг в щільну пластикову упаковку, помістивши разом з нею «дезодорант» рослинного походження, наприклад, це може бути лаванда або висушені листочки чайної троянди. До речі, лаванда - це прекрасний засіб від молі, тому, ароматизуючи одяг даними «дезодорантом», виходить подвійний ефект: і речі не смердять нафталіном, і міль одяг не їсть.
3
Набагато складніше видалити запах нафталіну з меблів: цей їдкий аромат настільки вбирається в структуру дерева, що з першої спроби вивести запах не вдасться. Для видалення нафталінового аромату використовуйте спеціальні поглиначі запах ов, призначені для холодильника.
4
До того ж регулярно провітрюйте шафи і використовуйте іонізатори повітря. Крім того, прекрасно поглинають запах і і видаляють їх такі доступні засоби як харчова сода і деревне активоване вугілля: помістіть мішечки з цими «запах опоглотітелямі» в шафу і вже дуже скоро від неприємного нафталінового аромату не залишиться і сліду.
Зверніть увагу
Пам'ятайте: нафталін токсичний, тому до його використання вдаватися слід якомога рідше.
Корисна порада
Сьогодні є чимало хімічних засобів, призначених для боротьби з запахом нафталіну і іншими неприємними ароматами: проконсультуйтеся у продавця побутової хімії з приводу того, який засіб краще всього використовувати у вашому випадку.