Як рекламувати кафе.

Реклама кафе - найважливіша ланка в просуванні ресторанного бізнесу. Приміщення підготовлено, закуплено обладнання, найнятий обслуговуючий персонал. Тепер саме час рекламувати кафе.
Інструкція
1
Визначтеся, хто буде відвідувати ваш заклад. Тут важливо все: стать, вік, дохід. Це потрібно для того, щоб донести рекламне послання до потенційних клієнтів.
2
Зареєструйтеся на сайтах, де можна опублікувати детальну інформацію про кафе . Деякі сайти надають таку послугу безкоштовно, інші - за гроші. Розміщення інформації про кафе у тематичних сайтах-каталогах дасть потрібний результат.
3
Замовте в дизайнерській студії розробку фірмового стилю кафе . Зовнішній вигляд рекламних матеріалів відіграє дуже важливу роль. Навіть красиво оформлена вивіска може залучити додаткових клієнтів.
4
Надрукуйте в друкарні рекламні матеріали. Ні в якому разі не економте на якості друку. Це можуть бути кольорові буклети, в які ви помістіть необхідну інформацію про своє кафе . Якщо в кафе є послуга доставки продукції на будинок, обов'язково розмістите в буклетах меню з фотографіями. Залучити клієнтів допоможуть також знижки, зазначені в буклетах.
5
Додайте рекламу кафе в місцевих газетах і журналах. Так ви охопіть велика кількість потенційних клієнтів. Деякі ЗМІ працюють з рекламодавцями за бартером.
6
Додайте рекламний ролик на місцевому телебаченні. Рекомендується це робити, якщо ви володієте достатнім рекламним бюджетом. Витрати на даний вид реклами для кафе чималі.
7
Хороший результат можуть дати контекстні оголошення в інтернеті. Розмістіть їх в популярних системах онлайн-реклами («Яндекс.Директ», «Бігун»). За допомогою геотаргетинга можна налаштувати оголошення так, щоб вони показувалися в певному регіоні. Для цього вам знадобиться сайт, який можна замовити в будь студії веб-дизайну.
8
Задумайтеся про те, як не втратити постійних клієнтів. Розробіть свою систему заохочень. Введіть дисконтні купони, карти постійного покупця, подарунки. Ці заходи також зіграють вам на руку. Звістка про хороше кафе розлетиться швидко.