Як швидко накачати ноги.

Красиві, накачані ноги - мрія будь-якого, хто ходить в тренажерний зал. Набір м'язової маси в ногах забезпечує велику стійкість, підвищує витривалість, і це далеко не вся користь. При цілеспрямованої прокачуванні ніг запускається загальний процес набору маси, прискорюється процес росту м'язів всього тіла. Саме тому з найперших днів у спортзалі необхідно в першу чергу швидко качати ноги.
Вам знадобиться
  • - абонемент в тренажерний зал
Інструкція
1
Зробіть вправу на трицепс стегна. Підберіть оптимальний для вас вагу на штанзі, розрахуйте ту вагу, з яким ви можете виконати сім-вісім підходів по шість-вісім повторів. Встаньте під стійку, покладіть штангу собі на плечі. Зафіксуйте її руками. Встаньте разом з нею в повний зріст, випрямивши спину і спрямувавши погляд у стелю. Присядьте до згинання колін під кутом в 75-80 градусів і повільно випрямтеся.
2
Відразу після присідань переключіться за тренажер, який працює на розгинання ніг. Сядьте рівно, руками візьміться за ручки, ноги вкладіть під упори тренажера. Робіть махові рухи ногами, з силою розпрямляючи ноги до абсолютно розігнути положення, затримуйте їх в кінцевій точці на секунду, після чого опускайте. Виконайте шість повноцінних підходів по вісім-десять повторів.
3
Ляжте на тренажер для роботи над біцепсом стегна. Тримайтеся руками за ручки, нижньою частиною гомілок упріться в фіксатори тренажера. З силою згинайте ноги до межі, затримуйте їх на секунду в крайній точці, після чого повільно розгинайте. Виконайте п'ять підходів по десять повторів.
4
Пропрацюйте литкові м'язи. Встаньте на піднесення, поклавши собі на плечі штангу з вагою. Шкарпеточками встаньте на піднесення і повільно підніміться на носочки, завмерши в крайній точці на секунду, після чого повільно опустіться. Повторіть вправу п'ятнадцять разів, після чого зробіть ще вісім підходів.
Відео по темі
 http://www.youtube.com/watch?v=j5ohv2JFQjI
Зверніть увагу
Обов'язково просіть про підстрахуванні під час роботи зі штангою.
Корисна порада
Під час тренування обов'язково ведіть облік ваг, які ви використовуєте. Бажано мати спеціальний блокнот.