Як заробляти на Textsale.

Питання про можливість заробітку в мережі хвилює багатьох. Хтось, почавши свій бізнес в інтернеті, досяг успіху. А є й ті, які не змогли знайти свою нішу, повністю розчарувавшись в такому способі заробити грошей. Якщо ж ви на самому початку шляху, виникає питання: «З чого почати?». Почніть з продажу статей на біржі TextSale.
Інструкція
1
Для того щоб почати заробляти на TextSale, напишіть статтю. Тему виберіть довільно, але пам'ятайте про те, що вона повинна бути цікава великому колу читачів. Наприклад, недавно ви придбали новий фотоапарат і дуже задоволені своєю покупкою. Ось про це і розкажіть в своїй статті.
2
Друкуйте текст в програмі Word. Ця програма вміє виправляти частина грубих помилок і друкарських помилок. Оптимальний розмір статті повинен бути в межах 2000-2500 знаків без пробілів (перевіряйте по меню «Сервис» - «Статистика»). Залиште написану статтю на деякий час, а потім уважно її прочитайте. Цілком можливо, ви побачите опечатки, граматичні помилки, підправити стиль статті.
3
Заведіть гаманець WMZ на WebMoney, т.к. всі розрахунки на біржі TextSale проводяться саме в цій валюті (1WMZ еквівалент 1 $). Для цього зайдіть на сайт WebMoney і, слідуючи простим інструкціям, встановіть програму на свій комп'ютер.
4
Зайдіть на сайт http://www.textsale.ru/і зареєструйтеся. Реєстрація на біржі статей по одним і тим же даними здійснюється один раз, тому поставтеся до неї з усією серйозністю. Обов'язково ознайомтеся з правилами системи.
5
Увійдіть в систему під своїм логіном і паролем. Знайдіть в колонці праворуч пункт «Продати статтю». Уважно заповніть всі поля. Не ігноруйте поле «Короткий опис». Адже саме його замовник бачитиме повністю, а в самій статті будуть відображатися тільки перші 400 знаків. Натисніть на кнопку «Попередній перегляд».
6
У вікні перевірте, чи правильно ви заповнили всі поля, чи коректно відображається текст. Визначте вартість статті в WMZ. Для першої статті не варто задавати дуже високу ціну, але і продавати за копійки теж не треба. На перших порах, поки немає рейтингу ваших статей, цілком достатньо призначити ціну за копірайт в межах 1-1,5 $. Тепер ваша стаття розміщена на продаж. Ви можете її побачити в тій же колонці праворуч, пункт «Статті (+ ред., Фото, видал.)». Поки вона не продана, її можна редагувати: змінити ціну, додати картинку, видалити статтю.
7
Крім зароблених грошей, за кожну продану статтю вам буде додано 1 бал до рейтингу. Якщо стаття продана з позитивним відгуком покупця, до рейтингу додається 2 бали. Але будьте уважні, повернення статті - мінус 6 балів. Ще гірше - плагіат, за нього можуть зняти від 1 до 10 балів. А статті письменника з негативним рейтингом не видно покупцям. Тому перевіряйте ваші тексти спеціальними програмами на наявність плагіату. Унікальність тексту повинна бути високою (більше 85%).
Корисна порада
Завести гаманець WMZ можна пізніше, вже після реєстрації на біржі.