Як зробити кров гущі.

Рідка кров - тромбоцитопатія, особлива група захворювань (більше 40), пов'язаних зі спадковими або набутими дефектами білих кров'яних пластинок - тромбоцитів. Патологія тромбоцитів і невиконання ними своїх функцій викликає розрідження крові, труднощі її згортання. Кров йде не тільки з носа, але і з слизових оболонок рота, ясен, маткова кровотеча, шлунково-кишкова. При травмуванні спостерігається тривалий кровотеча, яка може стати небезпечним для життя.
Вам знадобиться
  • - лікарські препарати;
  • - лікарські рослини.
Інструкція
1
При появі ознак несворачіванія крові, частих носових, рясних маткових кровотечах зверніться до лікаря-гематолога. Він запропонує зробити аналіз крові і сечі, при необхідності - пункцію кісткового мозку з грудини. Кількісна норма вмісту тромбоцитів - 150-400 тисяч в 1 мкл. Показник нижче 140 тисяч - ознака тромбоцитопатии.
2
При масивних маткових і носових кровотечах призначають внутрішньовенно 5% -ний розчин амінокапронової кислоти. Для нормалізації тромбоцитів внутрішньом'язово вводять «адроксон» і аденозинтрифосфат. Також застосовуються інші медикаментозні засоби - «Дицинон», «ПАМБА», транексамова кислота, «Емосінт» та ін.
3
У важких випадках роблять переливання тромбоцитів. До новітніх розробок лікування тромбоцитопатии відноситься трансплантація кісткового мозку і стовбурових клітин.
4
При лікуванні цього захворювання слід уникати вживання препаратів, що впливають на функції тромбоцитів і знижують їх кількість. До них відносяться саліцилати, антикоагулянти непрямої дії і фибринолитики. Це аспірин, «Індометацин», «Ібупрофен», «Бутадион», папаверин, фуросемід, антибіотики пеніцилінового ряду, антидепресанти.
5
Крім медикаментозного лікування організуйте правильне повноцінне харчування, багате вітамінами А, С і Р. Для підвищення згортання крові включите в щоденний раціон горіхи, особливо мигдаль і арахіс, зелений чай, петрушку.
6
Використовуйте багатий арсенал лікарських рослин, що сприяють підвищенню згортання крові. Лідером є кропива. Також корисні брусничний і виноградний лист, перстач гусячий, кора дуба, липовий цвіт, водяний перець, хвощ польовий, грицики, корінь родовика та ін.
Зверніть увагу
Регулярні кровотечі призводять до анемії і геморагічного шоку.
Корисна порада
Уникайте травматичних видів спорту, типу гірських лиж або гонок на мотоціклах.Постоянно спостерігайтеся у гематолога і терапевта, регулярно контролюйте показники крові.