Як позбутися від живота в домашніх умовах.

Підтягнутий животик - мрія будь-якої жінки, до того ж цілком здійсненна. Пружні та натреновані м'язи черевного преса не тільки красиво виглядають, але і підтримують злагоджену роботу внутрішніх органів. Достатньо мати терпіння і трохи часу, який потрібно посвітити турботі про власний зовнішній вигляд і здоров'я. До проблеми позбавлення від надлишків жиру на талії та животі потрібно підходити комплексно.
Вам знадобиться
  • Спортивний килимок, мед, суха гірчиця, харчова плівка, корінь валеріани, ромашка аптечна, душ.
Інструкція
1
Зробити живіт плоским за допомогою тренувань м'язів черевного пресса.Лечь на підлогу. Ноги зігнути в колінах. Руки зчепити на потилиці. Підняти голову і плечі над підлогою. Лопатки від підлоги не відривати. Тягнутися плечима до зігнутим ногам з маленькою амплітудою розгойдування. Протриматися в такому положенні 1 хвилину. Отдохнуть.Ісходное положення, лежачи на спині. Витягнути одну ногу вгору. Тягнутися плечима до піднятої нозі. Через хвилину відпочити і поміняти витягнуту ногу. Лягти на спину, руки покласти уздовж тіла. Підняти над підлогою прямі ноги. Креслити відтягнутими носочками в повітрі уявні цифри, від одного до дев'яти. Спину від підлоги не відривати.
2
Займатися самомассажем.Лечь на спину. Покласти долоню на живіт і круговими рухами погладжувати за годинниковою стрелке.Растірать живіт бічний стороною долонь, немов пиляти ножовкой.Сжать долоні в кулаки і кісточками пальців прокатувати і розминати жирові відкладення.
3
Проводити медовий масаж і обертиванія.1 чайну ложку меду розтерти між долонь. Прикласти долоні до живота і різко відірвати. Робити такий масаж по всій проблемній зоні. На шкірі можуть утворитися синці. Важливо, у вас не повинно бути захворювань внутрішніх органов.Смешать 2 ст. ложки меду і 1 ст. ложку сухої гірчиці. Намазати цією сумішшю талію і живіт, обернути харчовою плівкою. Походити 1 годину. Робити протягом 8 - 10 днів.
4
Робити гідромасаж проблемної зони.Стоя під душем, направляти сильний струмінь води на область живота. Чергувати гарячу воду і холодну. Після закінчення процедури розтерти мокрий живіт махровим рушником.
5
Приймати трав'яні ванни для виведення надлишків жиру з організма.Перемолоть в порошок 30 г кореневища валеріани. Залити 1 л холодної води і настоювати 1 годину. Потім прокип'ятити 20 хв, процідити і вилити у ванну. Приймати ванну перед сном. Курс процедур 10-12 дней.Цветкі аптечної ромашки залити окропом (100 г на 2 л). Настоювати 2 години, процідити і вилити у ванну. Полежати в теплій ванні 15 хвилин перед сном, протягом 10-12 днів.
Зверніть увагу
Під час тренувань по накачиванию преса, вибирайте ті вправи, які не вимагають відривання попереку від підлоги, щоб не пошкодити собі спину.
Корисна порада
Гімнастика для м'язів живота може бути прихованою. У вільну хвилину втягніть живіт на видиху і удержите кілька секунд. Проробіть вправу кілька раз.Прідержівайтесь дієти. Активно рухайтеся на повітрі, бігайте, катайтеся на велосипеді.