Як зняти дверцята духовки. духовки вбудовані в кухонний гарнітур.

Духовка, подібно іншим пристосуванням, використовуваним в побуті, потребує дбайливого догляду, який передбачає і регулярну чистку цього агрегату. Але щоб почистити його якісно, потрібно зняти дверцята духовки.
Вам знадобиться
  • - експлуатаційна інструкція;
  • - лопатка.
Інструкція
1
Духовка можуть бути двох різновидів: у вигляді окремо розташованих компактних побутових електроприладів, призначених для приготування їжі або швидкого її підігріву, а також вбудованими в кухонні гарнітури і вхідними в єдиний цілий прилад? плиту. У кожної з цих духовок можна відзначити особливості зняття дверцят.
2
Якщо потрібно зняти дверцята в мікрохвильовій духовці, ця операція не займе у вас багато часу. Для початку відкрийте дверцята , після чого акуратно натисніть на затискачі на корпусі шарнірного кронштейна (з правого та лівого боків).
3
Потім злегка потягніть передню дверцята духовки на себе: витягніть її наполовину. Після всіх цих процедур зніміть дверцята з лівого і правого шарнірних кронштейнів і потягніть її вгору. Ось і все: дверцята духовки знята.
4
Для зняття дверцят з духовки, вбудованої в кухонну плиту, вам не знадобиться ніякої додатковий інструмент. Повністю відкрийте дверцята духової шафи.
5
Підніміть шпонки на двох шарнірах і поверніть їх. Потім двома руками візьміться за дверцята , плавно закриваючи її (не до кінця), потягніть дверцята на себе: вона з легкістю зніметься зі свого гнізда.
6
Щоб дверцята духовки встановити на місце, виконайте всі операції в зворотній послідовності, при цьому не забудьте закріпити затискачі на корпусі шарнірного кронштейна.
7
Для зняття внутрішнього скла з дверцят духовки скористайтеся спеціальною лопаткою, яка входить в комплект, що постачається з духовкою. Вставте лопатку в отвір, розташований збоку дверцята, і злегка штовхніть її вліво (скло з легкістю зніметься).
8
Щоб встановити вимите скло в дверцята духовки, помістіть його нижню частину в пластмасові утримувачі, потім посуньте скло до металевої рами і встановіть штифти в утримувачі.
Зверніть увагу
Не використовуйте для чищення скла дверцят або самої дверцята абразивні чистячі засоби!
Корисна порада
Перш ніж знімати дверцята, уважно ознайомтеся з рекомендаціями і правилами догляду, що містяться в експлуатаційній інструкції.