Як намалювати квіти маслом. нарісаванние квіти маслом.

Вчитися живопису можна і самостійно. Головне - час від часу показувати свої роботи професіоналам і адекватно ставитися до можливої критики. А починати можна з малювання квітів спочатку в олівці, потім в пастелі. І тільки після того як ці техніки будуть освоєні, можна переходити до масла. Тоді ви будете вже не малювати, а писати.
Інструкція
1
Перш ніж приступати до написання картини маслом , підготуйте ескіз майбутньої картини. Ви можете виконати його в олівці на аркуші паперу або нанести відразу на полотно, скориставшись натурної замальовкою або копіюючи репродукцію або фотографію. Слідкуйте за просторової і колірної композицією. Навіть найдрібніший пелюстка, написаний з помилками, може зіпсувати картину.
2
Починати писати слід найкраще з лівого верхнього кута полотна. За замовчуванням там майже завжди розташовується найсвітліший або найзначиміший ділянку картини, що пов'язано з особливостями людського світла та кольору. Наприклад, помістіть туди світло-помаранчеву троянду. Намітьте окантовку пелюсток точковими мазками, потім злегка розтушуйте їх, поступово просуваючись до серцевини бутона. Стебло краще відразу писати довгими плавними мазками: в середині більш світлої, з боків - більш темною фарбою.
3
Такі квіти, як братки, зобразити на полотні набагато простіше, ніж може здатися на перший погляд. Однак стежте за колірними переходами і не пишіть їх усі в одній манері, щоб не вони не виглядали плоскими. Тут, навпаки, слід почати з серцевини, повільно рухаючись до краю кожної пелюстки.
4
Слідкуйте за білим кольором. Не забувайте, що навіть якщо ви хочете зобразити всього лише букет ромашок, кожна пелюстка буде відмінний від іншого, тому всякий раз може знадобитися і інший відтінок, та інша техніка мазка.
5
Дрібні квітки (припустимо, бузок) можна вимальовувати точно, пелюстка за пелюсткою (тільки дотримуйтеся правильність їх розташування) або трохи розтушувати фарбу, позначивши тільки серцевину кожного з них.
6
Якщо передбачається написати і вазу, відразу враховуйте це і в композиції на полотні, і в світло-колірних переходах. Не забувайте, що композиція може бути безнадійно зіпсована, якщо розташувати центр букета строго посередині полотна. Якщо це сталося, помістіть в правий верхній кут або ближче до лівого нижнього який-небудь квітка, стебло, пелюстка, який трохи її врівноважить.
Темний фон квіткової композиції маслом на папері прекрасно підкреслює всі достоїнства будь-якого яскравого букета. Не надто "вдаючись у подробиці", можна зобразити більшість квіток однією або двома фарбами. Це додасть нашій картині символічності.
Вам знадобиться
  • Лист темно-синього паперу, пастель конте, масляна пастель, фіксатив для пастелі.
Інструкція
1
Розпочніть квітам. Почніть з помаранчевої троянди праворуч на малюнку - намітьте пелюстки світлою і темно-помаранчевої пастеллю, стебло напишіть довгими плавними мазками оливково-зеленою пастелі. Довгим мазком світло-зеленої пастелі зобразите світловий відблиск на стеблі. Перейдіть до зеленої колірної гамі і напишіть листя троянди вірідовой і зеленої пастеллю, а прожилки на листі паличками світло-зеленої пастеллю.
2
Почніть вибудовувати колір. Перейдіть до двох квіткам гербери, схожих на великі жовті маргаритки і напишіть кожна пелюстка жовтим кадмієм. Окрасьте серцевину однієї з гербер темно-помаранчевої пастеллю і карміном. Намітьте що видніються над герберою бутони троянди штрихами рожевого кольору, потім додайте трохи вохри і темно-помаранчевої пастелі на пелюстки, зеленої пастелі - на стебла. Покажіть пелюстки білої троянди мазками лимонно-жовтої пастелі. Плавною лінією бірюзовою пастелі зобразите стебло одного з квіток Ахілла.
3
Напишіть гортензії. Для того щоб збалансувати композицію, додайте ще один квітка гортензії. Напишіть його так само, як один з квіток в кроці 2. Потім "киньте" кілька світлових відблисків, використовуючи лимонно-жовту і темно-зелену пастель. Напишіть листя гортензії бічний стороною палички зеленою і вірідовой пастелі. Уточніть обриси квітки троянди в верхній частині композиції рожевою пастеллю.
4
Зобразіть вазу. Зобразіть листя гербери, працюючи паличкою жовто-зеленої пастелі. Тонкими лініями жовтого кадмію позначте прожилки. Візьміть синьо-фіолетову пастель і намітьте контур вази. Поверніть паличку в руці і бічний стороною почніть наносити на вазу довгі вертикальні мазки. Проведіть жовто-зеленої і сіро-зеленою пастеллю плавні лінії, відповідні видніється у вазі стеблам.
5
Додайте колірні плями. Додайте по всій картині яскраві світлові відблиски білої пастеллю, тіні ж поглибте темно-зеленою пастеллю і ультрамарином. "Помістіть" ще кілька яскравих жовтих пелюсток на квітку гербери. Візьміть паличку білої пастелі та зобразите праворуч білу фіранку. Нанесіть на стільницю кілька мазків сіро-зеленої фарби бічний стороною пастельній палички.
6
Напишіть задній план. Уточніть задній план мазками синьо-зеленої пастелі.
Корисна порада
Ця квіткова композиція по-своєму унікальна - мазки яскравою м'якої пастелі нанесені на синій папір виступаючу фоном нашої картини.